Oprema za novorođenče 🥰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Emax

    Emax

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    Eh ovako ja sam npr bespotrebno dala novac na pumpu za izdajanje nije mi trebala a i imam mogućnost da iznajmim iz apoteke električnu pumpu beslplatno mada to nisam znala dok nisam kupila pumpu 😂 dakle najvaznije je dobro se informisati! Bespotrebno sam kupila i bešiku moja beba nije htjela nikako u bešiku ja sam je kupila da imam u dnevnoj kad zaspe posto je na tockice pa sam je planirala lako transportirati iz sobe u sobu a tako bi mi bio uvijek pod nadzorom dok spava! Posteljina za bebu dva jastuka mala i dva manja pokrivača isti bespotrebno dovoljna je bar za nas njezna dekica, ne kupuj vise od jednog paketa pelena i kozmetike jer toga ces dobit na poklon i previse a ionako na početku ne treba odmah osim vlažnih maramica kreme i pelena nista, ribicu veličinu 50 slobodno zaobidji jer većinom budu vece bebe moja je npr mogla trecu sedmicu 62 veličinu da nosi jer je visoka beba..ako planiraš dojiti bočice ti ne trebaju ja sam kupila dva komada i stoje u komodi bezveze i et za sebe isto pripremi običnih baba gaća 😂 ulozaka i onih u metaka za grudnjak, ja sam kupila bas dosta stvari koje su se na kraju ispostavile nepotrebne ili sam ih samo jednom koristila! Spavacicu u kojoj ces rodit lakse je da te pregledaju i pidžama najbolje je za mene bilo gornji dio kao potkošulji i preko lagani bademantil u tome mi je bilo praktičnije nego svaki put dugmiće otvarat eto to je neko moje vidjenje situacije ako se sjetim jos nečega javim ti! 

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Da se nadovezem na ovo sve
    kada meni uopce nije trebala nakraju kupala ga mjesec dana u tome, presla odma rucnik u kadu i na njemu je lezao
    A sto se tice velicine pa vecinom da al npr mom malome je velicina 50 bilo taman kad se rodio, a velicinu 56 smo nosili cijeli prvi mjesec jer je prvi mjesec malo narastao tako da o velicinama se ne moze raspravljat do kraja trudnoce kada i doktori vecinom bar priblizno odrede kolika je beba
    Ja da sam kupovala br 62 ne znam kako bi izasli iz bolnice

    [lilypie.com]

  • Avatar Emax

    Emax

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    ayla

    Moje mišljenje da ti ta kadica nije potrebna sa vagom itd.. Ja imam naobicniju do 6 mj koja joj je mala vec mj dana 😂😂😂 a pitanje koliko ces i tu koristiti.. I ja sam bila takva zato mi je ovaj forum puno pomogao prvo dijete i nis nisam znala


    Za kadicu se slažem i ja sam kupila tu običnu i vec je sad mala tako da neku ekstra kadicu ne bih preporucivala jer ionako sve brzo prerastaju a sto se tiče komode za presvlacenje ja je imam i super je! Koristim je svakodnevno i prakticno je jer sam ja uzela veću malo i imam ispod nje duboke dvije ladice gdje mi je stala komplet bebina roba i sve je na dohvat ruke i ispod imam mjesta za dvije korpe u kojoj su pele i kozmetika a iznad imam dvije police na kojima stoji deko njegova slika ime i poneka igračka i par pelena maramice krema ono sto uvijek treba da ide brze jer kako je veći ne zeli da se presvlaci! I jos nesto sto moja beba apsolutno voli i ja sam to naknadno kupila je ona grijalica za bebe visoka! Ja je uključim kad ga presvlacim ili kupam i ne brinem se nimalo da li mu je hladno, on se opusti raširi rukice nogice bas uživa! Eh to je nesto sto bih ja preporučila kvalitetna komoda koju mozes i poslije koristit jer se moze skinuti taj nastavak za presvlacenje i grijalica!!!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.