'Odluka o abortusu bila mi je najteža u životu'

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • jakica2

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    što reći? Pretužno

  • Avatar Pčelica7

    Pčelica7

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Sada imam 20, a ostala sam trudna sa 19 godina. Nakon 2 tjedna kasnjenja menstruacije decko i ja odlucilo smo napraviti test i bio je pozitivan. Otisla ginekologu i bila u 6 tjednu trudnoce. Nama je to bio katastrofalan sok. Suze su tekle u slapovima. Postavljali smo pitanje sto dalje, ja sam upisala prvu godinu faksa, kako dalje, kako reci roditeljima, kako i sto je najbolje. Nakon tjedana i tjedana razgovora odlucili smo zadrzarti bebu.  4 mjeseca smo skupljali hrabrosti reci mojim roditeljima. Kada smo priopcili vijest moja mama samo da nije dobila slom zivaca. Taj dan pamtic cu kao najgori u zivotu jer su moji roditelji od prvog trena trazili da pobacim tvrdeci da cemo si unistiti zivot, a ja sam se suprotstavljala i nisam zeljela.Trajali su ti nagovori danima ali nas dvoje smo zeljeli tu bebu, odlucili smo sve okrenuti i posveriti se tome nevinom bicu. Moji roditelji, mojim odlaskom od kuce, popustili su i prihvatili cinjenicu da cu roditi to dijete i da ce biti baka i djed. Nasom cvrstom voljom i zeljom za tim djetetom nadvladali smo sve i svakoga. Vjencali se, i ubrzo je na svijet dosla beba. Svijet nam se preko noci promjenio ali nikada nismo pozalili. Moji roditelji obozavaju unuce i sada zale za svim onim rijecima a muz i ja smo presretni sto imamo zivog i zdravog sestomjesecnog djecaka. Svakim danom nosi nam novo veselje i to nam je bila najbolja odluka u zivotu i da nismo na taj nacin bili odlucni zalili bi dan danas. Zato cure nemojte odustajati od zelje ma koliko i tko god bio protiv vas..vi najbolne znate sto zelite i nemojte si uskratiti svakodnevni jutarnji smijeh i poljubac vaseg djeteta jer nista nije lijepse od tog osjecaja! Drste se, vi to mozete.

    Pčelica

  • Avatar ivanaxxx

    ivanaxxx

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Samo one koje su to prosle iz ovog ili onog razloga,znaju koji to kriz ostaje nakon…i sama sam mislila da je to ispravno…ni danas neznam jesam li bila u pravu..ostala je praznina..ali opet neznam da li bi svom djetetu mogla biti majka kakvu zasluzuje..

  • angellah

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Nikad se nisam našla u ovakvoj situaciji jer sam bila svjesna što bi mi donijelo neodgovorno ponašanje. Prije sam mislila da je pobačaj samo još jedan izbor u životu, nužno zlo, ali otkad sam majka, spomen pobačaja me samo rastuži. U 6. tjednu nam je potvrđena trudnoća i rečeno nam je da srce kuca. Srce ne kuca kod neživih organizama….

    Pčelice, svaka čast za hrabrost 

  • Alex127

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Pcelica, drago mi je da si uspjela u svojim zeljama i da imas malog bebaca. No, postoji bitna razlika izmedu tvoje price i price koju je ispricala djevojka u tekstu clanka. Ona, za razliku od tebe, nije imala podrsku svog partnera, dok si ju ti imala. Dali bi si mogla priustiti biti tako ustrajna u svojim namjerama da je partnerova podrska izostala i da si bili prepustena na “milost” svojim roditeljima?

    Alex

  • sanjs2

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Pretuzna priča 😥

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.