Obitelj maltretira zbog imena bebe

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • pinkSarai

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! 
    Nova sam ovdje, ali stvarno trebam malo s nekim popričati, tako da se nadam da ću upravo to naći ovdje 😊
    Trenutno sam trudna 28+5 tjedana i uzbuđeno očekujemo malenu curicu. No, otkad smo obitelji rekli ime koje planiramo, samo slušamo negodovanja i razloge protiv tog imena - do te mjere da dolaze s komentarima kako malenoj uništavamo budućnost jer će se malenoj rugati u vrticu, školi itd itd. Kako se prijatelji od budućih baka i djedova njima rugaju zbog imena unuke, svi okreću ocima pa sve do toga da je ni ne žele zvati imenom već sad… 
    Naime, ime koje je toliko diglo prašinu je Ružica. 
    Pa evo voljela bi čuti vaša mišljenja, jer nakon već pola godine maltretiranja samo sam vise uplakana oko svega, a nemam s kime popričati. 🥰

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Pozdrav, samo da kažem da se ja tako zovem i nikome nikada nije bilo čudno ime, nit me je tko maltretirao zbog toga. I meni je moje ime lijepo 😀
    Toliko već sad ima djece čudnih imena da mislim da se više nitko neće rugati nikome zbog toga. 
    Šta vas uostalom briga šta drugi pričaju?

    24.9.22.➕💙
    [tickerfactory.com]

  • pinkSarai

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Drago mi je to čuti, jer i ja mislim da je stvarno prekrasno ime 😄
    Na početku me stvarno nije bilo briga za sve te komentare, no kako hormoni lagano kreću divljati, a ja polako gubim živce slušajući jedno te isto - nekako dođe čovjeku da se zapita “pa dobro jesam li ja luda ili su svi ostali ludi”. 😅 Tako da je zapravo lijepo ovo čuti 😂

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1402

    Prijavi adminu

    Ime je bas lijepo, ne obaziri se na glupe komentare uopće. Vi ste odabrali, vama se sviđa i gotovo. Sretno dalje u trudnoći, neka sve bude kako treba! 

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 796

    Prijavi adminu

    Bože bogati….
    Ne dajte se i drugi put ime zadržite za sebe do samog kraja da se ne uzrujavaš u trudnoći. Ljudima je dosadno pa pričaju gluposti. 
    Maloj Ružici puno sreće u životu 🥰

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • BlackRose

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Zato je najbolje ne govoriti ime do kad se dijete ne rodi. Jednostavno recite da se jos niste dogovorili i pustit ce vas na miru. Ljudi si danas svasta dozvoljavaju. Vasa beba, Vas izbor. Sretno 😀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MAD ROSE

    MAD ROSE

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    U cijeloj prici jedino i najvažnije je da se vama i vašem mužu svida ime i da ste vi tako odabrali. Ostalih se ne tiče ime niti bi trebalo biti njihov izbor, nego isključivo vas. Meni su imena Ruza i Ruzica bas lijepa i nemaju nista zbog cega bi se netko  trebao rugati, bas naprotiv. I na Ana se mogu rugati sa ‘ Banana’, pa moje dijete se zove Ana… 😉

    [tickerfactory.com]

    -05.02.2010. Ancica ❤️
    -18.09.2013. Bubach 🏎️
    - 03.02.2016. Kokica 🦄

  • Avatar MAD ROSE

    MAD ROSE

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Meni su za svako dijete do sad nesto prigovaraili, a sva imena su bas posebna za mene jer imaju posebo znacenje i sada cetvrtom/oj jer muz rekao da ja biram ime posto ih sanjam vec godinama. On je birao za jednog sina i jednu cerku. Nitko drugi pa ni moja djeca nece znati ime do pred kraj… 😉

    [tickerfactory.com]

    -05.02.2010. Ancica ❤️
    -18.09.2013. Bubach 🏎️
    - 03.02.2016. Kokica 🦄

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.