Nova trudnoca nakon spontanih? Kada?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mimkica

    Mimkica

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. Nažalost znam da nas ima dosta i željela bih da podijelimo iskustva vezana za temu. Kada krenuti na novu trudnocu nakon 2 spontana? Koje nalaze uraditi?

    -biokemijska 2022
    -missed ab 11tt 2023
    -missed ab 9tt 2023

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Mimkica

    Pozdrav svima. Nažalost znam da nas ima dosta i željela bih da podijelimo iskustva vezana za temu. Kada krenuti na novu trudnocu nakon 2 spontana? Koje nalaze uraditi?


    Ne kretati na novu trudnocu uopste dok se ne utvrdi razlog biohemijske pa dva spontana u kratkom roku. Maltretiras i tijelo i sebe a ocigledno negdje nesto blokira. Pretrage od standardnih spermiograma, briseva, hormona, krvne ( trombofilija i sl) pa do kariograma i kariotipa. Nazalost, ima ih dosta ali uzrok ce se naci, i onda na novu trudnocu. S ibzirom da nemas problem ostati trudna, ovo je daleko laksi scenarij nego nemogucnost zaceca ikako…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mimkica

    Mimkica

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Mimkica

    Pozdrav svima. Nažalost znam da nas ima dosta i željela bih da podijelimo iskustva vezana za temu. Kada krenuti na novu trudnocu nakon 2 spontana? Koje nalaze uraditi?

    Ne kretati na novu trudnocu uopste dok se ne utvrdi razlog biohemijske pa dva spontana u kratkom roku. Maltretiras i tijelo i sebe a ocigledno negdje nesto blokira. Pretrage od standardnih spermiograma, briseva, hormona, krvne ( trombofilija i sl) pa do kariograma i kariotipa. Nazalost, ima ih dosta ali uzrok ce se naci, i onda na novu trudnocu. S ibzirom da nemas problem ostati trudna, ovo je daleko laksi scenarij nego nemogucnost zaceca ikako…

    Nakon prvog su sumnjali na štitnu jer su hormoni blago povecani i kao to sam lijecila, ali evo sad su bili dobri i ponovo se desilo što bi znacilo da nije do toga. Sada moj doktor sumnja na trombofiliju i kaze da bi ukljucio kleksan bez obzira sta nalaz pokaze zbog neke sigurnosti jer valjda ne moze stetiti. Sve me strah kao da se igramo brojalice neke…

    -biokemijska 2022
    -missed ab 11tt 2023
    -missed ab 9tt 2023

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Mimkica

    SAYuRI

    Mimkica

    Pozdrav svima. Nažalost znam da nas ima dosta i željela bih da podijelimo iskustva vezana za temu. Kada krenuti na novu trudnocu nakon 2 spontana? Koje nalaze uraditi?

    Ne kretati na novu trudnocu uopste dok se ne utvrdi razlog biohemijske pa dva spontana u kratkom roku. Maltretiras i tijelo i sebe a ocigledno negdje nesto blokira. Pretrage od standardnih spermiograma, briseva, hormona, krvne ( trombofilija i sl) pa do kariograma i kariotipa. Nazalost, ima ih dosta ali uzrok ce se naci, i onda na novu trudnocu. S ibzirom da nemas problem ostati trudna, ovo je daleko laksi scenarij nego nemogucnost zaceca ikako…
    Nakon prvog su sumnjali na štitnu jer su hormoni blago povecani i kao to sam lijecila, ali evo sad su bili dobri i ponovo se desilo što bi znacilo da nije do toga. Sada moj doktor sumnja na trombofiliju i kaze da bi ukljucio kleksan bez obzira sta nalaz pokaze zbog neke sigurnosti jer valjda ne moze stetiti. Sve me strah kao da se igramo brojalice neke…


    Poradi na podizanju kvalitete jajne stanice. Ja sam imala biohemijske dok nisam skontala da mi je jajna stanica losa i propada trudnoca jednostavno los embrij i stane srce. Uzimala sam suplemente, vitamin D, NAC, melatonin, pokrenula se malo vise, vrkutu i jos par stvari i odmah sljedeci  ciklus zatrudnila opet i evo ga sada lezi na meni spava 😉

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.