NIFTY i sl. u SLOVENIJI

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar UnaNuna

    UnaNuna

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Drage mame, 
    cula sam da su Nifty i slicni testovi puno povoljniji u Sloveniji. Ima li tko tocne informacije ili iskustva s ovom temom? Hvala svima!

  • Avatar Livia

    Livia

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Jesi vidjela cijene na slovenskoj stranici?
    https://www.niftytest.si/opravite-nifty-test/opcije-testiranja/ [niftytest.si] 

    M. 💖 2011.
    B. 💖 2016.
    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    To sam ja negdje po forumima pročitala da je jeftiniji, nije točna informacija da je jeftiniji. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mogu potvrditi da nije tocno da je jeftinije. Pitala ja poznanicu koja je med.sestra u sloveniji. Kaze obican Nifty basic je 350, a neki Nifty plus ili tako nesto oko 590 €. Meni je slo jako blizu pa sam tamo mislila ako je jeftinije al nije eto. 

    [tickerfactory.com]

  • vanjano

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Ja sam radila Nifty Standard u Sloveniji i platila ga 390€ +30€ ultrazvuk, znači oko 3.150 kn, a kod nas je cijena 3.700 kn Nifty + 300 kn uzv, pa mogu iz prve ruke potvrditi da je jeftinije u Sloveniji. Do poliklinike kod nas koja radi test mi je ista udaljenost kao i do Slovenije, pa su mi troškovi puta bili isti.. 

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Da, gledala sam cijene. Meni se iz Splita ipak ne isplati. Ali nekome tko nije daleko i želi uštedjeti oko 100 eura je to dobra opcija. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Nešto više od 100 eura ako nema puno troškova puta. 

    [lilypie.com]

  • Avatar UnaNuna

    UnaNuna

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Hvala svima! Da, vidjela sam da je na sluzbenim Nifty slovenskim stranicama ista cijena kao i kod nas. Mozda je razlika po domovima zdravlja. vanjano gdje si radila test? moze neki kontakt?

  • vanjano

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Nifty Standard je u Sloveniji jeftiniji cca 120 €. 
    Nifty Plus je otprilike ista cijena. 
    Ovdje je popis gdje se u Sloveniji može testirati: https://niftytest.si/sl/kje-lahko-opravite-test [niftytest.si]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.