Neznan dali sam trudna

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ANITA12

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok nova sam ovdje ..imala sam iscjedak sa malo krvi 25.10 dobila sam menstruaciju 29.10 koji je trajalo 4 dana…bila sam kod ginekologa 8.11 jer sam pojačan iscjedak i rekao mi je da imam upalu .. ali rekao mi je da sam mozda trudna jer vidi gestacisku vrecicu ili su ciste ali da je prerano rano za reći pa da dođem ako ne budem imala menstruaciju iza nje ili ako budem imala nakon 7 dana…Trebala bih dobiti 26.11 ..radila sam test i bili su negativni pa me zanima dali itko ima iskustva sa takvim slučajem.. hvala

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    ANITA12

    Bok nova sam ovdje ..imala sam iscjedak sa malo krvi 25.10 dobila sam menstruaciju 29.10 koji je trajalo 4 dana…bila sam kod ginekologa 8.11 jer sam pojačan iscjedak i rekao mi je da imam upalu .. ali rekao mi je da sam mozda trudna jer vidi gestacisku vrecicu ili su ciste ali da je prerano rano za reći pa da dođem ako ne budem imala menstruaciju iza nje ili ako budem imala nakon 7 dana…Trebala bih dobiti 26.11 ..radila sam test i bili su negativni pa me zanima dali itko ima iskustva sa takvim slučajem.. hvala


    Kad si radila zadnji test?

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.