Neuredno spavanje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Eli4

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Drage mame, ako imate iskustva s ovim pomagajte. Moja curica 3 ipo mjeseca ima i stalno je moram ljuljuskati dok spava. Cim je spustim probudi se. Zelim je nauciti da spava jedno popodnevno drijemanje. I da navecer pojed

  • Eli4

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Da navecer pojede i pravac spavanje. Medutim ona nece u krevetac sama. Kako da je nagovorim da uredno spava. Jeli mala za to jos uvijek? Obje bi bile manje nervozne

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Probaj ju staviti u kindać ili već gdje spava,prije nego što ju počne hvatati spavanac. Stavi ju na bok ili kako ti već spava i probaj ju tako nunati, maziti pa da tako zaspi na nekoj površini pa da ju ne moraš ti ljuljuškati cijelo vrijeme. Ostat će joj taj osjećaj da ju nunaš ali opet će zaspati na krevetiću. Probaj, možda uspije.

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    mi smo u slicnom problemu malac ima mj i pol i dok je na cici zaspi super kako ima problema sa probavom cim ga negdje spustim pocinje grcenje tiskanje i onda se naravno razbudi i nista od spavanja a na cici mirno spava nema tiskanja grcenja …..jel on to mozda vec nas mulja ili,,,,jer zasto se na ciki ne grci

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    MAMA PRVI PUT


    mi smo u slicnom problemu malac ima mj i pol i dok je na cici zaspi super kako ima problema sa probavom cim ga negdje spustim pocinje grcenje tiskanje i onda se naravno razbudi i nista od spavanja a na cici mirno spava nema tiskanja grcenja …..jel on to mozda vec nas mulja ili,,,,jer zasto se na ciki ne grci

    A šta ćeš, voli ciku! Nema druge još jedno vrijeme, još je malecki, mama malo strpljenja! Cika je i utjeha i hrana a i najdraža igračka za spavanje!

  • Eli4

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Treba bit uporan. Pokusat cemo i to. Odpadnu mami ledja

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Mama prvi put..isto je i kod nas..gospodin danas ima 6 tjedana. Do nedavno je super spavao, sad..navečer uspavljivanje i plač do 2, 3 sata..preko dana do podne spava, ali popodne ne. Doduše s tim se borimo još otkada smo iz bolnice došli, ali do podne je uredno spavao. Sad je i to problem, odnosno kako koji dan. Ja sam je jednostavno pomirila..Nekad ga i pustim da spava na sisi jer bar malo spava pa je mirnij. Najteže mi je gledati kako se muči da zaspe, pa se trga i lomi cijeli.Proći će i to..barem se nadam..svi kažu da od 3.mj života bude lakše pa se i ja nadam tome. Ponekad ga pustim da malo plače,kada ocijenim da to nije strašno plakanje..

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    mi smo vec s mjesec dana poceli s rutinom.. tjedan dana sam ga stavljala spavati u isto vrijeme, kupanje, cickanje u zamracenoj sobi i nakon toga u krevetic… naravno da je u pocetku protesirao, plakao, dizala ga , nunala pa natrag… al isplatilo se, sad smo 3 mjeseca i on vec 2 mj.spava od 8 do 8 s dva do tri  budenja za papanje , nakon kojih odmah zaspi.. sada vec sam zaspi u kreveticu kad ga stavim i budnog ako nije zaspao tijekom papanja.. ali po danu spava po cca.15 min… 

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    beag


    mi smo vec s mjesec dana poceli s rutinom.. tjedan dana sam ga stavljala spavati u isto vrijeme, kupanje, cickanje u zamracenoj sobi i nakon toga u krevetic… naravno da je u pocetku protesirao, plakao, dizala ga , nunala pa natrag… al isplatilo se, sad smo 3 mjeseca i on vec 2 mj.spava od 8 do 8 s dva do tri  budenja za papanje , nakon kojih odmah zaspi.. sada vec sam zaspi u kreveticu kad ga stavim i budnog ako nije zaspao tijekom papanja.. ali po danu spava po cca.15 min… 

    tako smo i mi sa Dinom.. on zaspi sam u kimbaću, stavljam ga u isto vrijeme i svaki dan ista rutina.. bude se i to dnevno spavanje posložilo još je mali pa se ne umori psihički toliko.. moj spava prijepodne jedno kraće cca pola sata, pa oko našeg ručka duže oko 2 sata i popodne opet oko pola sata.. ima 6 mj još malo.. stariji sin skoro 3 god i obaveznoooo poslije ručka spava min 2,5 do 3 sata.. mislim da je san maloj djeci jako bitan

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    da..sad spava po 15 min do pola h max,  svaka 2 sata pa kad se i to ukupno gleda, dnevno spava oko 2 sata, a ponekad i vise.. kako bude veci sigurno ce se produziti dnevno spavanje jer ce biti aktivniji ..
    ako smo u duzoj setnji ili voznji autom on obavezno cori cijelo vrijeme  a onda navecer bas i nije umoran da bi isao spavati u 8 kao inace, tada ga izmorimo igrom i opet najkasnije do pola 9, max 9 zaspi

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.