Neplodnost i dijabetes tip 1

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ružička

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Lp… Ovako zanima me da li je netko imao iskustva sa neplodnosti, tj nemam jajovode a da je imao problem sa šećernom bolesti. Naime meni je sve ok, i s muzem. Jedino mi šećeri divljaju, i hba1c mi je visok. Zanima me da li je netko išao u postupak bez obzira kolika je trenutna vrijednost hba1c. Išla ni privatno u polikliniku da to sto prije krenem rijesavat. Hvala na odg. Lp

  • vickivale

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Imas secer od ranije? Na inzulinu si?

    Dvojajcane blizanke 🍒
    [lilypie.com]

  • Ružička

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Da

  • vickivale

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Pa oke, lijepo se to da srediti… imas u petrovoj endokrinologicu dr herman mahecic koja se bavi endokrinoloskim poremecajima u trudnoci/neplodnosti, mozda je to dobar start. Pretpostavljam da o prehrani dijabeticara sve znas i da si upoznata s opasnostima visokog hba1c ne samo za plodnost nego i za ove klasicne dugorocne posljedice pa kontrola je u svakom slucaju dobra.. 🤞🏼🤞🏼

    Dvojajcane blizanke 🍒
    [lilypie.com]

  • Ružička

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Joj sve znam. S obzirom kakav sam život vodila i stres ovaj hba1c je jos i normalan.no okrečem novi list pa me zanima jel ima netko da je to prošao jer sigurno nisam jedina.. Nezz samo u kojem bi vremenskom roku to mogla spustiti da sad krenem i samo se nadam da nije kasno🙈hvala vam puno na savjetima jer zbilja mi treba podrška😔

  • vickivale

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Ma kako kasno, samo lijepo krenite redom, puno srece!!

    Dvojajcane blizanke 🍒
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.