'Nakon povratka iz rodilišta doživjela sam kaos i paniku'

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Njena mama

    Njena mama

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Krenula sam čitati i nešto mi bilo poznato,onda sam vidila blog….radujem se Vašim kolumnama!  

    Svaki tvoj osmijeh u mom oku stvori suzu radosnicu! Hvala Ti,Boze na mom anđelu!

  • Avatar MašaS

    MašaS

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    zvuči poznato… i iskreno!

  • Avatar medoKartonski

    medoKartonski

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Drago mi je da se počelo pisati i o onim “lošim” stranama, da nije sve divno, bajno krasno, sa velikom mašnom :D

    Ljubav se zove imenom tvojim - IVA -

  • Avatar Tatjana111

    Tatjana111

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Hvala na ovom članku, prekopala sam Internet da nadjem negdje neki iskreni tekst, jer sam imala osjecaj da ne mislim ja samo tako :-) Meni su u rodilištu forsiranjem skoro pa ogadili dojenje…njihov los pristup, moj umor poslije poroda, bol od epiziotomije, moje dijete koje place jer je gladno…spojite to sve i dobijete mame na rubu sloma. U svom tom kaosu, imala sam sreće da u sobi lezim sa istomisljenicama pa smo nekako kroz humor prevalili te dane.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.