Tatina poruka strancima koji bulje u dječje ispade bijesa

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LaReina

    LaReina

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Ne zgražam se nad situacijom ako dijete jednom vrisne, ali ako se konstantno dere izvoli ga odvest van restorana i pusti druge ljude da jedu i miru i druze se. Shvacam da se dijete ne zna izraziti drugacije ali to ne treba ignorirati. 

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Ja sam dozivjela slicno za vrijeme putovanja avionom. Putovi smo s jednim predsjedanjem u sred dana. Prvi let je prespavao ali kratko je trajao i probudio se kod slijetanja. Na drugom letu nije mogao opet zaspati a bilo je njegovo vrijeme spavanja i samo je vristao. Nakon 10-20 min takvog ponasanja iako smo mi probali sve zivo da ga smirimo, jedna zena je prisla k nama i zamolila nas da poduzmemo nesto, da oni ne mogu vise to slusati!!???? Kao da sam ja uzivala slusajuci njega kako vristi zatvorena u limenoj kutiji na nekoliko tisuca km u zraku??? Dijete je imalo 10 mj.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Lucy16

    Ja sam dozivjela slicno za vrijeme putovanja avionom. Putovi smo s jednim predsjedanjem u sred dana. Prvi let je prespavao ali kratko je trajao i probudio se kod slijetanja. Na drugom letu nije mogao opet zaspati a bilo je njegovo vrijeme spavanja i samo je vristao. Nakon 10-20 min takvog ponasanja iako smo mi probali sve zivo da ga smirimo, jedna zena je prisla k nama i zamolila nas da poduzmemo nesto, da oni ne mogu vise to slusati!!???? Kao da sam ja uzivala slusajuci njega kako vristi zatvorena u limenoj kutiji na nekoliko tisuca km u zraku??? Dijete je imalo 10 mj.


    Ali to nije bio ispad bijesa, nego je bio beba..bijes je nes posve drugo…ali ljudi su ista govna puna nerazumijevanja u bilo kojoj situaciji ocito

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Govorimo o ponasanju okoline, pa sad u kojoj god situaciji bio s djetetom, da, ljudi su vecinom bez razumijevanja i puni osuda.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.