Najbolje vrijeme za test na trudnoću: ujutro, popodne ili navečer?

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Melek

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Ja san cura od 26 g mentruacija mi kasni 2 dana kad san napravila test izasle su mi dvije crte jedna jaca jedna blaza poslije par minuta i vise druga je nestala sad neznam u cemu je stvar

  • Melek

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu
  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Test se ocitava u zadanom vremenu kako pise na uputama, neki testovi nakon 2, neki nakon 5 minuta. Sve ocitano nakon toga ne vrijedi. 

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    I zaboravih odgovoriti, test najbolje s prvim jutarnjim urinom

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Melek to ti je negativno ova lijeva crta sto vidis na pregibu tankog i debelog dijela, to ti je evaporacijska. Da je pozitivan test druga crtica bi bila blize ovoj desnoj.

    [tickerfactory.com]

  • maybebaby1

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 
    Može samo mali savjet kad najranije mogu napraviti kućni test?
    Bila sam na ICSI postupku, u nedjelju 5.09 vratili su mi dvije stanice nakon 3 dana, doktor kaže da vadim betu u četvrtak 16.09.. nekako mi to dugo za cekati.
    Sve mi je prvi put pa nemam bas iskustva.
    Puno hvala

  • foxy123

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/rdkfyYx [ibb.co] 
    https://ibb.co/GQNBwGS [ibb.co] pozdrav da li su ovo pozitivni testovi molim vas za pomoc 😃

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.