Najbolje vrijeme za test na trudnoću: ujutro, popodne ili navečer?

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Melek

Broj poruka: 7

Prijavi adminu

Ja san cura od 26 g mentruacija mi kasni 2 dana kad san napravila test izasle su mi dvije crte jedna jaca jedna blaza poslije par minuta i vise druga je nestala sad neznam u cemu je stvar

• Melek

Broj poruka: 7

Prijavi adminu

luce35

Broj poruka: 1433

Prijavi adminu

Test se ocitava u zadanom vremenu kako pise na uputama, neki testovi nakon 2, neki nakon 5 minuta. Sve ocitano nakon toga ne vrijedi. 

[lilypie.com]

luce35

Broj poruka: 1433

Prijavi adminu

I zaboravih odgovoriti, test najbolje s prvim jutarnjim urinom

[lilypie.com]

Grizli

Broj poruka: 8151

Prijavi adminu

Melek to ti je negativno ova lijeva crta sto vidis na pregibu tankog i debelog dijela, to ti je evaporacijska. Da je pozitivan test druga crtica bi bila blize ovoj desnoj.

[lilypie.com]

• maybebaby1

Broj poruka: 1

Prijavi adminu

Pozdrav, 
    Može samo mali savjet kad najranije mogu napraviti kućni test?
    Bila sam na ICSI postupku, u nedjelju 5.09 vratili su mi dvije stanice nakon 3 dana, doktor kaže da vadim betu u četvrtak 16.09.. nekako mi to dugo za cekati.
    Sve mi je prvi put pa nemam bas iskustva.
    Puno hvala

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.