Nagla promjena karaktera

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Danijela0503

    Danijela0503

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Kod nas je slican problem samo sto ja nisam trudna i imam samo jedno dijete koje ce za nekoliko dana 3 godine. Znaci, do prije nekih 2-3 tjedna je bio jako mirno dijete, uvijek nasmijano, jako rijetko place cak i kad se udari, osim ako nije nesta bas bas jako strasno. Ide u vrtic, druzi se sa djecom i sve, no odjednom je poceo duriti se za sve, ako mu nesta nedas, puf na pod i u plac i deranje. Poceo je gurati drugu djecu i jos se smijati tome, baca igracke po sobi ako nije nesta po njegovome, penje se po kuhinjskim elementima i sto je najgore, ja mu govorim ne, ne, ne, ne ali pogleda me, nasmije se i dalje radi po svojemu. Ja ga onda malo lupnem po prstima i objasnim da to ne smije raditi ali opce me nece saslusati nego se odma baca na pod. Neznam sta mu je, koda je vrag uso u njega. Pretpostavljam da je to od druge djece vidio… Jedini logicni nacin mi se cini pricati mu da ne smije i mozda uskrtiti mu nesto sto jako voli (cokoladu) ali mislim da to jos ne kuzi… Neznam.. Itko ikakav savjet? Hvala.. I sretno vam Valentinovo drage mame i one koje ce to tek postati :) <3 

    Danijela Kosec

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Normalna faza u razvoju..odvati mu pozornost na neku drugu aktivnost umjesto stalno ponavljanja ne i ne..  dobro naravno ukazati na to zasto nesto ne!npr. Ne,to je opasno,mozes se porezat ili nesto,primiti dijete i maknuti ga iz situacije- pr. ajmo slagat kocke il nes

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Danijela0503

    Danijela0503

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Ah, dobro je ako je to samo faza, mislila sam da je nesto gore od toga. Pokusala sam dosta toga ali za sada se vidi napredak u malim tragovima. Kada napravi neku glupost, ne govorim toliko ne, ne nego mu objasnim sta se moglo desiti i ako me ne dozivljava, posaljem ga u sobu na minutu, dvije da se smiri i onda ga samo cujem kako se poceo igrati, vrati se nasmijan. Ni drugu dijecu vise ne gura toliko. Problem je bio u nama jer kad god je on pao, mi smo se smijali jer nisam htjela da panicarim (naravno ako nije bio neki jaki udarac) i onda je on skuzio kako je ustvari smjesno kad netko padne pa je onda on gurao druge. Sada, i to sam prestala, i sada je sve ok :) Hvala na savjetu Ugolina :))

    Danijela Kosec

  • Avatar DečijePesmice

    DečijePesmice

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Poštovanje,
    ___________________________________________________________________________________________
    Bili smo toliko slobodni da vam predstavimo naš novi YouTube kanal sa dečijim pesmicama i ostalim edukativnim sadržajem. Sav materijal je usnimljen na ekavici i ijekavici, i pravljen je sa fokusom na zadovoljavanje svih dečijih potreba
    ___________________________________________________________________________________________
    Prijavite se na naš kanal ili nas pratite putem Fejsbuka uz pomoć sledećih linkova.
    YouTubehttps://www.youtube.com/channel/UCTg4UFx_mhNWQj_mqkJgu8Q [youtube.com]   
    Facebookhttps://www.facebook.com/PesmiceZaDecu/ [facebook.com]   
    ___________________________________________________________________________________________
    Puno pozdrava!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.