Mudrosti / biseri naše dječice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mimi41

    Mimi41

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Imam curicu od 6 i dečka od 1,5 god. I tako jednog dana pita ona mene: “ hoće li braco kad naraste biti stariji od mene?!” …..ja riknula od smijeha.

  • tanja22

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Zanimljivo je da dijete od 6 godina razmišlja tako.

    tanja

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    već sam negdje pisala ali evo sad vidim temu i javljat ću se češće sigurno … mali 2 godine i 10 mjeseci…. bolestan, šmrkavi.. sjedimo za stolom i jedemo ja komentiram tati kako je P pao imunitet i zato je bolestan.. P se diže od stola i gleda po podu, pita di… hahahah ja sam se popišala od smijeha, još je išao ispod stola gledat 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    mmama


    već sam negdje pisala ali evo sad vidim temu i javljat ću se češće sigurno … mali 2 godine i 10 mjeseci…. bolestan, šmrkavi.. sjedimo za stolom i jedemo ja komentiram tati kako je P pao imunitet i zato je bolestan.. P se diže od stola i gleda po podu, pita di… hahahah ja sam se popišala od smijeha, još je išao ispod stola gledat 

    A strašan je!!!

  • tanja22

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Nedavno moja 3,5 god. kćer u parku popela se na gredu i pokušava hodati po njoj, a ja iz straha da ne padne onako, “ma šta to radiš, padnut ćeš”, a ona, “neću mama, ja balansiram”

    tanja

  • tanja22

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    a sunce malo! on bi da tati pomogne

    tanja

  • tanja22

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    renata


    mmama


    već sam negdje pisala ali evo sad vidim temu i javljat ću se češće sigurno … mali 2 godine i 10 mjeseci…. bolestan, šmrkavi.. sjedimo za stolom i jedemo ja komentiram tati kako je P pao imunitet i zato je bolestan.. P se diže od stola i gleda po podu, pita di… hahahah ja sam se popišala od smijeha, još je išao ispod stola gledat 
    A strašan je!!!

    a sunce malo, on bi da pomogne tati!

    tanja

  • Nutella

    Broj poruka: 315

    Prijavi adminu

    hej curke,zanimljiva tema svaka cast.moj sincic je jos mali za bisere ali bude tu jako puno slatkih i smijenis rijeci pa po koja recenica.ali bih dodala biser jednog drugog dijeta ako smijem.
    djecak kojem je moj muz ujak,prije nego smo se trebali zenit(tad je imao oko6godina),
    pita on mog muza:jesi ti meni ujko?
    kaze muz:jesam. 
    pita on za mene:a hoce mi ona sad bit ujna?
    kaze muz:hoce. 
    a pita mali mudro:a hoces mi ti i dalje bit ujko????

    Kad se udas iz ljubavi onda nedjeljom peres,peglas,kuhas.
    A kad se udas iz interesa onda ides na manikuru,pedikuru….

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    ja - Patrik sutra stan spremamo, ti svoje igračke ja sve ostalo.
    on - to je jako teško
    ja - kaj je jako teško?
    on - igračke spremati, budeš pomogla meni to je jako teško igračke spremati..
    ccccccccc

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    mmama


    ja - Patrik sutra stan spremamo, ti svoje igračke ja sve ostalo.
    on - to je jako teško
    ja - kaj je jako teško?
    on - igračke spremati, budeš pomogla meni to je jako teško igračke spremati..
    ccccccccc

    Hahahah, poštena podjela posla, zna dijete da mu je to previše 

    Krešimir 19.08.2014. <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.