Mucanje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ankica3

    ankica3

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    super javite kako je bilo i kolika je cijena terapija …..  želim vam puno uspijeha

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Za sve kojima je potrebno : cijena je 7.500,00 kuna za 12 dana terapije.Smještaj se odvojeno plaća i cijena ovisi o broju osoba (1ili 2) i  pansionu ( puni ili ne )
    Jedvačekam da odemo tamo i da kad se vratimo da opet on bude on 

    [lilypie.com]

  • Lajavica2

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Postovana,
    moja djevojcica je pocela mucati sa 2 godine, i to odjednom iz cista mira. Meni bi dosle suze na oci, kako je to zvucalo i onda sam je odvela u privatnog logopeda.
    Dr logoped je bila krasna obavila je s njom i samnom razgovor i objasnila da je to motoricna stvar,  i da je dijete zeljno sve sto je naucilo iznijeti vanka, i da upravo radi toga “trokira” i rekla mi je da je prestanem uciti nove stvari i pustim da to prode. tako je i bilo. Kad bi zamucala, ne bi ju ispravljala, ni prekidala, niti na skrecala pozornost, kako ja, tako sam i drugim iz njene okoline navela, i tako je i bilo. Sad ima 5 godina, i ne muca.
    Sretno

  • enchy86

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Da se i ja javim sa svojim iskustvom. Istina, nemam klinca koji muca, ali imam brata. Poceo je mucati s 5 godina i vodili su ga logopedu u nasem gradu, no nije mu pomogao. Sa 10 godina su ga odveli dr. Novoselu i nakon toga mu je bilo puno bolje. Ali… nakon tih 6 dana trebalo je puno raditi s njim, a trebao je i on raditi sam na sebi, ali klipanu se to nikako nije dalo, pa sad u svojoj 18. godini i dalje strahovito muca.

  • Avatar ankica3

    ankica3

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav mama2,dali ste bili kod doktora Novosela i kako je sada……

  • mlana

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Evo da vam se i ja javim sa svojim iskustvom. SIn muca od svoje treće godine. Sada ima 8 godina. Išli smo pune 3 godine u SUVAG bez ikakvog pomaka. Radili su s njim sve samo ne mucanje. Stupili smo u kontakt sa dr NOvoselom. Bili kod njega na pregledu i on nas je uputio kod svoje kćeri dr. T. NOvosel Herceg. U svega nekoliko mjeseci pomaci su postali vidljivi. Djete je postalo full spremno za školu. MI odlazmo i dalje kod nje jednom mjesečno. ONa radi s njim, nama pokaže šta mi moramo i onda dođemo na kontrolu. SUradnja je odlična, sin je od trenutka odlaska kod njih postao drugo dijete. Sve što nam nije valjalo se tamo posložilo. Mucanje je sada gotovo ne primjetno.
    Preporučam svima tko može da stupi s njima u kontakt.
    Pozdrav

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Nisam se jako dugo javljala… Mi smo svojih 12 dana terapije odradili.. Bili kod dr.Novosela, Odlicna ekipa, puno djece, prekrasno… Pomaci su vidljivi na veliko. Vjezbamo svaki tjedan po 2-3 puta jer ne stignemo vise zbog obveza u skoli. Toplo preporucam svima koji trebaju neka ne cekaju.

    [lilypie.com]

  • tanja22

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Draga Marija, neznam koliko tvoje dijete ima godina i od kada muca. Mogu ti samo reći da je moj sin počeo mucati sa 3 godine i to naglo i jako. Kako kod logopeda treba čekati, ja sam sama pokušala jednu metodu koju sam sama otkrila slučajno. Kad mi je nešto šaptao, tada nije mucao. Ja sam često u toku dana s njim ŠAPTALA, kao šuti tata spava i tako smo se došaptavali, Sve više smo šaptali i on je sve više govorio bez mucanja, onda smo počeli maaalo maaalo glasnije, i tako duži period da ona malo učvrsti taj govor bez mucanja. I tako je skroz prestao.

    tanja

  • Mamamama

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame. Ja imam dva sina 8 i 9 godina i obojica imaju problema s govorom odnosno mucaju. Idemo kod logopeda vec godinu i pol dana al nema nikakvih rezultata. Cula sam dr.Novosela i ValMod centar pa bih pokusala s tim. Zanimaju me vasi dojmovi o tome i gdje naci privatni smještaj u blizini centra. Hvala 😊

  • Slavica111

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Kristina

    Pozdrav mame. Ja imam dva sina 8 i 9 godina i obojica imaju problema s govorom odnosno mucaju. Idemo kod logopeda vec godinu i pol dana al nema nikakvih rezultata. Cula sam dr.Novosela i ValMod centar pa bih pokusala s tim. Zanimaju me vasi dojmovi o tome i gdje naci privatni smještaj u blizini centra. Hvala 😊


    Bok Kristina…evo ja sa sinom , 11 godina bila prije dva tjedna…vrhunski strucnjaci iako veci uspjeh postizu s odraslim osobama ali i djecu nauce kako pravilno koristiti njihov nacin rada.Mi vjezbamo sada kod kuce jer na to se terapija i svodi…mi smo ti koji cemo nase dijete izlijeciti..oni nam daju takoreci alat a mi ga koristimo.Za svaku preporuku Valmod centar.Ne dajte vise ni lipe ovim logopedima okolo, ja sam dala preko 50000kn 6 dugih godina a oni nam pomogli za 12 dana.lp

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.