Morali smo odlučiti kako će naše dijete umrijeti

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Ovo je neopisiva tuga, nemam riječi koje bih napisala….drž te se mama, tata i seka!

  • Avatar nanci

    nanci

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    O moj Boze placem dok citam i pisem..sta reci svaka cast na snazi koju vjerujem da samo Bog moze pruziti u takvim trenutcima.. 

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Tuga najveca…nebo ima jos jednog anđela ;(

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    nemam riječi samo se suze slijevaju. želim vam svu hrabrost svijeta

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Ukilele

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Nisam imala snage niti procitat do kraja…pretuzno i prestrasno. Drzite se roditelji dragi! A svi mi ostali kad vidimo ovakve potresne price shvatimo koliko je zapravo malo potrebno za srecu! Nek su nam djeca zdrava a sve ostalo nije bitno!ni novac ni nista, samo zdravlje .. pocivaj u miru andjele mali..

  • Avatar nanci

    nanci

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Potpisujem ukilele..nazalost se precesto izgubimo u financijskim i obiteljskim problemima te zaboravljamo sto je istinska sreca

  • Avatar leana24

    leana24

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    strahota. ja ga nebi mogla pustiti ;( uzas

  • ada2

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Sve sam to, gotovo identično, prošla prije 3 mjeseca, ali je kod mojeg sina bila druga dijagnoza! Nažalost, on je svoj kratki život proveo u bolnici, nikad ga nisam mogla dovesti kući, a najviše me boli što nisam bila uz njega kad je odlazio, otišao je usred noći, naglo i neočekivano, imao je nepunih 5 mjeseci! 😢😢😢

  • Avatar meery

    meery

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Nebo je dobilo jos jednog andjela  srce Mi se slama
    Pocivaj u miru andjele

    Zelenooka :@

  • TheBoy

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Draga Ada zao mi je radi tvoga gubitka.vjerujem da ti je tesko sto nisi bila uz njega.nije otisao sam.po njega su dosli andeli s velikim krilma.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.