Molimm vass pomoc 😊😊

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • marijaibojan

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozz svima..nova sam ovdije i nadam se da cete mi pomoci sa svojim odgovorima :) 

    Prosli mjesec sam dobila gospodjicu 3,dan prije je decko svrsio u mene ali menga je bila normalna kao inace.Prvog ovaj mjesec smo imali odnos i opet je svrsio u mene,i danas sam dobila mengu ali nije ko inace,malo sam prokrvarila i uz to smedji iscjedak,i pecka me dok piskim.Imala sam simptome ko inace prije menge.Dali je moguce da sam trudna?

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Prelose si opisala situaciju. Kupi test i napravi. Imas trakice u milera za 13 kn. Za 15 sek saznas sta je i kako je..
    P.s. uvik je moguce da si trudna … niko s foruma ti ne moze rec ni da jesi ni da nisi

  • marijaibojan

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    dal je moguce da test nakon tako kratkog vremena pokaze tocno 

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Meni je pokazao 2. dan kašnjenja. Tako da, ukoliko nije menga u pravom smislu, moglo bi ti pokazati. Ali najsigurnije ti je otići vaditi krv sutra ujutro.


    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Bo Jan

    dal je moguce da test nakon tako kratkog vremena pokaze tocno


    Napisala si “prvog ovaj mjesec”.. predpostavljam da mislis na 1.6, a ne jucer. Ne znan koliko ti traje ciklus tako da nmg znat jel kratko il ne. Jel ti kasni menstr? Ako ti kasni par dana pokazat ce ti. Bit ce ti svjetlija crtica al ako crtica postoji to je znak trudnoce. Kupi i napravi to ti je najsigurnije

  • Dalmatinkaj

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Drage moje imam pitanje za vas..m mi je uranila ovaj put 4 dana sto se inace ne dogada..trajala je 4 dana s tim da nije bila kao inace nego jako oskudno krvarenje najcesce nakon mokrenja i sve skupa nisam skupila jedan ulozak..jutros se probudim i nakon mokrenja ugledam tamnosmede lagano krvarenje..nemam bolove nikakve..svoju dok sam zvala u petak i samo je odg da je na ovim vrucinama sve normalno..nisam se do sad nikad s tim susrela pa sam malo preplasena..sta da radim..

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dalmatinkaj, moguće da je i od vručine… Ciklus se zna poremetiti kod promjena vremena… Probaj napraviti test! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Dalmatinkaj

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Napravit cu ujutro jer nemamo dezurnu ljekarnu..nemirna sam najvise iz razloga sta se prvi put susrecem sa ovakvom sit i opcenito sa ovom vrstom krvarenja…

  • Dalmatinkaj

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Jedino sto osjecam je bol u kukovima dok sjedim i lagano probadanje preko kriza…

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.