Lažno pozitivan test na trudnoću?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • distance_

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Menstruacija mi kasni 8 dana, a nisam imala nikakve spolne odnose. Napravila sam kućni test koji je ispao pozitivan. Kako je to moguće?

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Iskreno ne znam !!!
    Rijetko kada test za trudnoću može biti lažno pozitivan ! Pogotovo ovi u današnje vrijeme !
    Najbolje da izvadiš beta hcg iz krvi jer tamo pokaže 100 posto.

    [lilypie.com]

  • Avatar Mom2besoon

    Mom2besoon

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Cudno, zasto si i radila test ako nisi imala odnose , javi se doktoru mozda je hormonski

    [lilypie.com]

  • Avatar Mama 39

    Mama 39

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Jučer je prošlo 8 dana od ovulacije i napravila sam test da vidim ima li rezultata. Test se pokazao pozitivan, da bih bila sigurna napravila sam jos jedan i on se pokazao negativan. Napravila sam i danas ujutro i također je negativan. Radila sam sve iste testove ( trakice). Ne znas sto da mislim ?! Kako je to moguće. Mozda je taj jedan bio najosjetljiviji, ne znam luda sam.

  • Melis@22

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/WHT03Mv [ibb.co] 
    Zdravo
    Dali je ovo pozitivan test ili ne?
    Radila sam test 7 dana prije početka menstruacije.
    Grudi su bole vise od 15 dana, jedno vrijeme sam imala zelju svasta da jedem. 
    3/4 dana imam na par sekundi bol slabu isto kao menstrualni, bol u donjem dijelu leđa i stomaka.Nisam imala te prije nikada simptome

  • katka24

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Dobra večer,ja I dečko pokušavamo dobiti bebu,ali nam do sad još nije uspjela,naime radila sam test prije dva dana popodne i bio je pozitivan iako je druga crtića bila malo bljedunjava,vidjela se je,zbog sigurnosti u radila sam još jedan test ujutro,na prvu mokraću i ispao je negativan.
    Sad ne znam šta da mislim,da se javim doktorici ili ne?
    Hvala svima na odg❤️

  • Avatar Trudilica123

    Trudilica123

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    katka24

    Dobra večer,ja I dečko pokušavamo dobiti bebu,ali nam do sad još nije uspjela,naime radila sam test prije dva dana popodne i bio je pozitivan iako je druga crtića bila malo bljedunjava,vidjela se je,zbog sigurnosti u radila sam još jedan test ujutro,na prvu mokraću i ispao je negativan.
    Sad ne znam šta da mislim,da se javim doktorici ili ne?
    Hvala svima na odg❤️


    To se meni upravo događa, uz to da sam imala smedi iscjedak jedno 2-3 dana.. Rekla sam sebi sacekat jos koji dan ukoliko ne dobijem, pa možda napraviti još jedan.. Međutim kasni mi 6 dana, pretpostavljam da se vjerojatno radi o poremećaju hormona, no nada umire posljednja! 
    Sretno ❤️😘

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.