Može li beba biti alergična na majčino mlijeko?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    zenian


    Renata, bebica islljucivo doji. Probala sam sa Koliko kapima za smirenje trbuscica ali nisu pomogle.

    Ok, jer bilo kakav čaj ili te gluposti dodatno ispiru crijeva i još je gore, probaj u savjetu s doktorom neki probiotik da mu se crijeva oporave, pa kad prođe eventualno napraviti pretrage, a i javi analizu stolice. Ja bih ga nastavila dojiti u svakom slučaju, izbaci mliječno koliko možeš i probaj više jesti one stvari koje su klasične kod proljeva odraslih, rižu, ribane jabuke, štapiće, možda kroz mlijeko i njega malo zatvori, probaj, ništa te ne košta. Moja kćer je nedavno u toku dana imala 10 proljeva, dobro ona je puno veća ali evo elektroliti i probiotik joj je puno pomogao.

  • zenian

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Beba se pokakala! Pravi pravcati drekec! :))) Sad da mi je znati jel to od formule ili je proljev nestao sam od sebe. Ja cu njega dalje stavljati na cicu pa cemo vidjeti sto nas ceka u pelenici! :)

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    zenian


    Beba se pokakala! Pravi pravcati drekec! :))) Sad da mi je znati jel to od formule ili je proljev nestao sam od sebe. Ja cu njega dalje stavljati na cicu pa cemo vidjeti sto nas ceka u pelenici! :)

  • Avatar pinkich

    pinkich

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Slazem se sa Renatom. Prije ce biti da ti nesto jedes sto njemu smeta nego da je alergican. Da je alergican bilo bi mu smetalo od prvog dana.

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    inače beba na ad imaju čvršću stolicu a dojenačka stolica je rjeđa pa mnoge mame misle da se radi o proljevu.. isključivo dojenog djeteta je vodena, od narančaste do zelenkaste sve nijanse su normalne, sa zrncima ili bez, obično izleti iz pelene sve

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • zenian

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    To sam i ja mislila pa sam dr odnjela pelenu, ona kaze proljev.

  • zenian

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Evo on meni od jucer ujutro nije kakao. Znaci kakao je u 9 ujutro a sada je kod nas 1 ujutro. Spavao mi je sada 4 sata u komadu i pelena je suha i nije piskio, bojim se da ne dehidrira od onolikih proljeva?

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    zenian


    Evo on meni od jucer ujutro nije kakao. Znaci kakao je u 9 ujutro a sada je kod nas 1 ujutro. Spavao mi je sada 4 sata u komadu i pelena je suha i nije piskio, bojim se da ne dehidrira od onolikih proljeva?

    Ako doji neće dehidrirati, možda je konačno stalo, bebe na dojci nemaju stolicu po par dana što je čisto normalno.

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    zenian, kakva je situacija? nisam pisala jer su ti cure sve rekla. mozda bi dehidrirao da jos i povraca uz proljev. ovako nece ne brini:) nadam se da je bolje

  • zenian

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Stolica mu je ok, mozda malo vedenastija ali mislim da nije proljev. Cekamo nalaz stolice! Malo mi je mirniji od kako je prosao proljev ali mu i dalje jako kruli u trbuhu i puno prducka.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.