Roditelji, molim savjet

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • baracuda

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    prvo pozdrav svima
    ja sam jedan tata 51 godina starosti,živim u zg
    rastavljen
    imam dvoje divne djece,sina i kćer21 i 25 godina starosti

    prije 6-7 god sam se rastao
    kći živi s majkom ,viđamo se,vozamo na motoru ,alimentacija redovito,i lagano prolazimo kroz njeno školovanje,sad se borimo s traženjem posla itd itd itd

    sin radi,živio je sa mnom i mojom majkom tj bakom ,nakon rastave baka je prodala stAN DA bih mogao isplatiti ženu bivšu,tj negovu majku,
    kad je baka prodala stan došla je k nama,naravno,nije imala kamo i to je bilo logično…neko vrijeme je bilo ok….
    polako je baka preuzimala kormilo i počeli su problemi…
    ja sam našao u međuvremenu drugu ženu,otišao živjeti k njoj a sin i baka su ostali zajedno
    sve je i dalje u istom gradu….
    no baka se naglo razbollila,jako,i dom mi je bio jedna razumna opcija
    baka nije željela ni čuti o tom prijedlogu
    želi biti u stanu
    sin smeta njoj
    ona njemu
    stan u kojem su prodajem da bih kupio dva manja i razdvojio ih
    prilično težak zadatak ta prodaja

    sin mi predebacuje da sam ga ostavio s starom i bolesnom bakom,a nema dosta plaće tj novca da ode u podstanare
    baka pak ima oko 4500 kn mirovine ,ja bih još malo nadodao i riješili bi baku ali neda se…
    čeka ju uskoro još jedna operacija i planiram ju nakon toga u dom staviti na oporavak,dok se stan ne proda

    nije mi lako
    majku volim,sin sam jedinac
    sina volim,želio bih da počne samostalno živjeti,a ne znam kako

    vagajući između djeteta koje je takvo kakvo je,nekad predobar-nekad zločest
    i bake tj moje mame…..srce a nadam se i razum vuku k djetetu

    baka predbacuje i grčevito se ne da nikuda a sve je slabija,bojim se ako ode u dom da joj je to zadnja stanica…

    s druge strane sin bi mogao krenuti…

    eto moje muke
    svaki savjet je dobrodošao
    zbilja nisam pametan što da radim

    hvala

    pravi muškarci ne jedu med…oni žvaču pčele

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Ja znam da je to užasna situacija, ali ili baku uzmite s sebi jer unuk, pogotovo muški, ako baki bude lošije, nit će htjet se on više brinut za baku, a nit će ona dat. Jer je muško. S druge strane, on je vjerojatno frustriran jer je mlad i htio bi imat svoj život i ljuti ga u biti to što se on mora brinut za baku, a ne njezino dijete. To kužim. Ili baku uvjerite da je dom bolja opcija, a vjerojatno i jeftinija nego recimo njegovateljica. 
    Sad neznam kakva je situacija s vašom dragom, al ja bi ju radije uzela za početak k sebi, bar da se maknu unuk i baka jedan od drugog. Neznam…

  • lucija8

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Uf ovo sto cu rec ce mozda zvucat grubo.Ali njemu baka smeta?Pa nek decko zasuce rukave,nade posao,i nek se odseli.Zasto on nije zaradio novce da ispalti majku,nego je njegova baka to morala napravit a nije trebala.Imam osjecaj da je sin razmazeno deriste koje zeli u zivotu sve gotovo a da prstom ne mrdne.Imate obavezu prema majci a sin je dovoljno velik da uzme stavr u svoje ruke
    .

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.