Mogućnost trudnoće?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sabina90

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    anaa3332

    Pozdravr imam pitanje za vas,molim bez osude,jer se prvi put nalazim u ovakvoj situaciji mlada sam i ocito nedovoljno informirana.
    Dakle,2.4. sam imala prvi spolni ‘odnos’ jednom je samo usao u mene i jako me zabolilo,rekla sam da izvladi jer me jako boli i jednostavno ne mogu. On je to odmah i ucinio. (Kaze da eakulacije nije bilo jer je to sve trajalo par sekundi i da nije mogao do toga doci) Nakon toga je sve stalo i na tome se samo zavrsilo. Otisla sam na wc bilo je na papiru krvi od puknuca himena i to je stalo. Drugi dan dakle 3.4. sam dobila menstruaciju u toku dana koja se ni po cemu nije razlikovala od prethodnih trajala je 5,6 dana. Od tog dana vise nisam imala nikakve spolne odnose. Od toga je proslo 3 tjedna,ako sada napravim test dali bi imala pouzdan rezultat? I s obzirom da sam dan nakon toga normalno dobila mjesecnicu i sam po sebi kakav je taj odnos cjeli bio kao sto sam gore opisala dali bih mogla biti trudna? Hvala vam svima (prvenstveno zenama na misljenjima) jer sam stvarno u stresu tjednima ne mogu nikako ni jesti ni spavati ni funkcjonirati.
    Sto je najgore od svega do tolikog stresa i razmisljanja o tome vec 3 tjedna mi je muka,sve mi se gadi pijem samo kavu ili sokove i puno pusim jer hranu jedva gutam,vrti mi se,noge su mi slabe,imam bolove u zdjelici ali ne grcve nego bas bol,cijelo tijelo mi je slabo ne mogu spavati ili spavam samo pod tabletama,pisa mi se stalno,i sve me ovo buni ogroman stres i muku osjecam i anksioznost nikad mi ovako lose nije bilo psihicki zato vas molim za misljenje hvala 🤍


    Mislim da nemas razloga za brigu jer nebi trebala biti trudna,pred menstruaciju su neplodni dani,uvjek postoji onaj neki procenat mogucnosti ali to je rjetkost bas.
    Sebi samo pravis bezveze pritisak i stim mozes samo psihicke probleme dobiti,te stvari koje ti se dogadjaju su mislim vise od psihe,opusti se ne razmisljaj o tome toliko,ako te bas brine napravi test,pa ako ne dobijes slucajno menstruaciju na vrijeme ponovi opet test za 7 dana.
    Sretno 😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.