Moguca trudnoca da ili ne

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nani123

    Nani123

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Cao curke ovako nova sam ovdje ostajala sam trudna sest puta od toga zadnja mi je bila vanmatericna trudnoca i sanse da ponovo ostanem trudna su 50 prema 50 ali imala sam menvu od 27 do 1 i imala sam odnose sa muzem bez zastite zelimo bebu ali ja sam diabericar vec 25 god pa me zanima nikad simptomi nisu isti ni kod jedne trudnoce zasnjih dana se zamorim i pocela sam puno jest slatko cokolada keks nije bitno samo da je slatko grudi su mi vece nisu nesto posebno ni tvrde ni bradavice su mmi vece ali nisu tamne ali iz bradavica mi na pritisak ruke izlazi nesto bijelo to mi se desavalo i sa prethodnim trudnocama kazu da je to kolostrum a i pocela sam spavat preko dana sto inace ne radim pa me zanima vase misljenje oraspolozite me test se ne smijem usudit da kupim jer sam u totalnom rasulu zbog svega toga od prije

    Sanja

  • bebaa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zdravo ako moze mala pomoc
    Ovako zadnjih 7 dana sam imala mucninu i 2 puta nagon na povracanje,uz to sve stalan odlazak u toalet cak i po noci,menstruacija sam trebala dobit juce,al tek jutros mi se pojavilo svjetlo roze na papiru,i sad ima tako isto da li je moguce da je u pitanju trudnoca ili je samo to menstruacija kao i obicno,hvalaa 

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1403

    Prijavi adminu

    bebaa

    Zdravo ako moze mala pomoc
    Ovako zadnjih 7 dana sam imala mucninu i 2 puta nagon na povracanje,uz to sve stalan odlazak u toalet cak i po noci,menstruacija sam trebala dobit juce,al tek jutros mi se pojavilo svjetlo roze na papiru,i sad ima tako isto da li je moguce da je u pitanju trudnoca ili je samo to menstruacija kao i obicno,hvalaa


    Napravi test… s obzirom da ti kasni, trebao bi pokazati pravo stanje. 

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    bebaa

    Zdravo ako moze mala pomoc
    Ovako zadnjih 7 dana sam imala mucninu i 2 puta nagon na povracanje,uz to sve stalan odlazak u toalet cak i po noci,menstruacija sam trebala dobit juce,al tek jutros mi se pojavilo svjetlo roze na papiru,i sad ima tako isto da li je moguce da je u pitanju trudnoca ili je samo to menstruacija kao i obicno,hvalaa


    Meni nije jasno kako sve simptome pratite a ne padne vam na pamet da uradite test. Moze biti trudnoca a moze bit i da si se graha najela pa mucnina i wc …mi nemamo kristalnu loptu pa da znamo…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    bebaa

    Zdravo ako moze mala pomoc
    Ovako zadnjih 7 dana sam imala mucninu i 2 puta nagon na povracanje,uz to sve stalan odlazak u toalet cak i po noci,menstruacija sam trebala dobit juce,al tek jutros mi se pojavilo svjetlo roze na papiru,i sad ima tako isto da li je moguce da je u pitanju trudnoca ili je samo to menstruacija kao i obicno,hvalaa


    Napravi test, ali pričekaj još danas i sutra da vidiš hoće li krenuti menstruacija.. mislim da je ipak malo prerano 7 dana prije menstruacije imati mučnine i povraćanje. Ja do 7tt nisam imala nikakav simptom osim izostanka m, a kad sam umišljala trudnoću imala sam 101 simptom koji je naravno bio samo u glavi.
    Svakako sretno i javi🙂

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.