Miom u trudnoci

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Na pocetku sam trudnoce i ustanovljen je miom na prednjem zidu iznad cervixa i odredjeno mi je strogo mirovanje i utrogestan vaginalete.
    Molim vas za vasa iskustva.

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    To get the code: Tap and

  • Ginekolog

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Eni.6

    Na pocetku sam trudnoce i ustanovljen je miom na prednjem zidu iznad cervixa i odredjeno mi je strogo mirovanje i utrogestan vaginalete.
    Molim vas za vasa iskustva.


    Ukoliko se miom nalazi u samom cerviksu problema u trudnoći najčešće nema ali bi miom mogao praviti zapreku u vaginalnom porodu pa se trudnoća završava carskim rezom. Ukoliko se miom nalazi u trupu maternice u donjem dijelu početak trudnoće (prvo tromjesečje) nije rizično ali nakon toga su potrebni redoviti utz pregledi da bi se ustanovilo gdje je posteljica u odnosu na miom. Također su moguće i prijevremene kontrakcije koje mogu voditi do prijevremenog poroda. Za sada možete normalno obavljati svoje dnevne poslove. Redoviti utz pregledi će biti ključni da se predvide moguće komplikacije. 

  • hortensia

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Imam ga i ja,na svakom pregledu pitam doktora za njega, ali on samo kaze tu je..i zasad ne radi probleme…nikakve restrikcije nemam ..inace intramuralni sprijeda je..

    [lilypie.com]
    Missed ab. 7tj. 1/2020 ♥
    Missed ab. 11tj. 5/2020 ♥

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.