Menstruacija il nesta drugo?!!

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nenesa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozz svima,
    Nova sam ovdje al nadam se da ce mi neko pomoci.. Ovako neko vrijeme imamo nezasticenje odnose I ovaj mjesec mi je menstruacija dosla 3 dana kasnije. Inace je tacna I traj 5 do 7 dana. Medjutim ovaj put je kasnila, na dan kad je trebala doci pravila sam test bio je negativan pa nekad poslepodne kad sam htjela baciti pojavio se mali blijedi plus, mada vejrovatno je kontrolna linija jer test znam da vazi samo 5 do 10 min zavisi od proizvodjaca. Krv koju sam dobila bila je na pocetku svijetlije boje I posle malo tamnija tamo zadnji dan. Trajalo je 3 daa I dosta oskudno al 2 dan imala sam ko 2 mala ugruska. Prvo sam pomislila na implantaciju jer kaze nekad se spoji sa datumom menge al ipak nekako mi to sve cudno.. Nije pod hitno da imamo bebu al zanima me to krvarenje.. Zao mi je sto je ovoliki post, hvala svima ko procitaj.. Poz za sve

  • CharlieBell

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Google plaća 85 dolara po satu. Moja zadnja plaća bila je 8500 američkih dolara, radeći stotinu sati tjedno na mreži. Prijatelj mog mlađeg brata već mjesecima u prosjeku koristi 12 tisuća ljudi i zaposlen je dvadeset i dva sata tjedno. Ne mogu vjerovati koliko god jednostavno bilo jednom kad sam to pokušao. To je često ono što radim da bih provjerio daljnje detalje otvaranjem veze i klikom na (HOME TECH IL MEDIA.) Kliknite ovdje za više informacija…………https://clck.ru/RZVTh [clck.ru]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.