Menstruacija

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nemaimena

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozz 24.8 sam dobila menstruaciju samo jedan dan normalno krvarenje sve ok.Da bi samo odjednom stalo.Zadnja menstruacija,je bila 26.7 I sve je bilo u redu.Odnos sam imala dan prije kraja menstruacije.Dali je moguce,da je trudnoca.Ne zelim ju nikako.Stomak mi je napiren I sve izgleda,koda cu procuriti svaki tren.Koliko je normalno da kasni.

  • BlackRose

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    nemaimena

    Pozz 24.8 sam dobila menstruaciju samo jedan dan normalno krvarenje sve ok.Da bi samo odjednom stalo.Zadnja menstruacija,je bila 26.7 I sve je bilo u redu.Odnos sam imala dan prije kraja menstruacije.Dali je moguce,da je trudnoca.Ne zelim ju nikako.Stomak mi je napiren I sve izgleda,koda cu procuriti svaki tren.Koliko je normalno da kasni.


    Koliko su Vam ciklusi inace? Kasnjenje menstruacije je moguce iz 100 razlicitih razloga. Sres, promjena prehrane, gin problemi……. ukoliko sumnjate na trudnocu, napravite test ili vadite betu i mirni ste. Sad bi vec test trebao pokazati ako je

    [tickerfactory.com]

  • nemaimena

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    26.7 sam dobila menstruaciju normalno u tranju 6-7 dana I ovaj mjesec 25.8 samo jedan dan tako da ne znam sta se desava.Napirena sam I sve vuce kao da cu dobiti ali kako je trajala samo dan

  • BlackRose

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    nemaimena

    26.7 sam dobila menstruaciju normalno u tranju 6-7 dana I ovaj mjesec 25.8 samo jedan dan tako da ne znam sta se desava.Napirena sam I sve vuce kao da cu dobiti ali kako je trajala samo dan


    Ako sumnjate na trudnocu, napravite test. Moze biti svasta, a ne mora biti nista. Javite se svojem ginekologu da iskljucite ginekoloske probleme ako Vam test bude negativan. 

    [tickerfactory.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.