marame za bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Iris Maleš

    Iris Maleš

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    drage mame, evo još sitno brojim do poroda.. zanima me par stvari,a  najbolje da vas pitam koje imate iskustva..
    zanima me koja je marama (ne nosiljka!) najbolja za bebe i gdje je mogu kupiti? praktičnije mi je i puno jednostavnije nositi bebu u marami, ali nažalost nisam upućena u kvalitetu i ostale stvari.. ako je koja mama imala to, kakva su joj iskustva, molim pomoć :)
    hvala vam unaprijed :)

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Ja sam dobila savjet da je naaajbolja obicna elsticna marama…preporucila mama koja je isprobala dosta toga i definitivno el.marama joj je br 1…ja planiram uzeti sebi…bas sam vidjela da su dobili u mulleru, oko 250kn. 

    [lilypie.com]

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    ja planiram uzeti elastičnu…nisam znala da muller ima…
    sling mi je nesiguran a ergo baby malo preskup…

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Iris Maleš

    Iris Maleš

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    pa koja je razlika između ergo baby i elastične marame?
    one u principu imaju sve isti način vezivanja?

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    pa ergo je tipa klokanice a marama je marama…
    mislim da ću ja za početak elastična a kasnije mei tai

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar kachi

    kachi

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Iskustvo nemam jer čekam prvu bebu, ali savjeti su da je elastična najbolja kad je beba jako mala. Plan mi je bebicu nositi u njoj čim budemo obje spremne za to pa sam se zato odlučila nju već sad pripremiti. Kad bude veća vjerovatno ćemo se prebaciti na ergo.
     Ja sam svoju naručila sa ebaya, da sam znala da ima u Mulleru uzela bih tamo. Očekujem da mi stigne pa ne znam da li sam obavila dobru kupovinu, ali sa poštarinom nije jeftinija od te u Mulleru.

    [lilypie.com]

  • Avatar Iris Maleš

    Iris Maleš

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    dodoty.com/kategorija/nosiljke-za-bebe/elasticne-marame/

    evo ja mislim da će na kraju ove marame bit moj izbor. šta kažete na njih?
    i online se mogu naručiti, dostava na kućnu adresu, plaćanje pouzećem..
    nego, malo sam skeptična oko vezivanja, dali se sa njima dobiju upute ili? strah me nekako da nešto krivo ne napravim, prva beba, sve mi je novo. ili pogledati na internetu sve načine vezivanja?

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    ima na youtube načini vezanja beba po njihovoj veličini

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Tinica2

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Drage mame, jel kupio netko maramu iz mullera, jel dobra? Razlika je oko 100 kn u cijeni prema narucivanju online. Hvala unaprijed

  • Avatar Pupa5

    Pupa5

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Ja sam se nakon dosta istrazivanja odlucila za ovu:
    http://www.buba-mara.eu/djecja-oprema/mm-sling-marama-crvena/600518718144960051 [buba-mara.eu]

    Super mi se čini plus nema panike oko vezivanja ni marame od 5 metara…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.