Mamine kapi

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • GABY11

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Pozdrav,

    Zanima me jeli tko od Vas koristio Mamine kapi i koliko dugo?

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Ja sam pila hippov čaj za dojilje i pokazao se super. Kad sam bila u steresu ili nisam stigla dosta jest, popila sam čašu čaja i za tren se je mljekeco stvorilo :)

  • Avatar snoopyca

    snoopyca

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    ja sam koristila mamine kapi, u roku 48 sat se povećala količina mlijeka, preporučam!

  • Avatar lalita611

    lalita611

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Ja ih uzimam i koriste. Povećavaju količinu mlijeka. Jedino me smeta kaj mi znoj ima miris po njima, a intenzivnog su biljnog mirisa, i ne mogu ga prikriti ni sa dezičem…

  • GABY11

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Zanima me jesi ih non-stop koristila sve dok nisi prestala s dojenjem ili nakon par dana………
    Evo ima dva dana da ih koristim i stvarno se ocajno znojim a miris katrastrofa

    Hvala na odgovoru

  • chloe

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Ja ih koristila,ali je cijena previsoka a malo traju pa sam ja odlučila drugačije.Kapi su dobre pomažu,s obzirom da sam vodila borbe sa mlijekom i dojenjem od prvog dana…uglavnom,otišla sam u ljekarnu i kupila čaj od PISKAVICE i KOMORAČA koji su jedni od sastojaka tih kapi i pomogao i čaj,dnevno popijem 3šalice od oba čaja i imam mlijeka.Sve u svemu mislim da su kapi preskupe,platila 195,00 kn trajale šest dana …eto

  • KontesaNera

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Skupe, ali odlične! Meni su pomogle. Nisam ih koristila dugo, čisto da povećam proizvodnju mlijeka dok nismo uspostavili dojenje kako treba ;) Ako osjetiš “slatkast” miris znoja, znači da kapi “rade” i to je dobro! ;) Preporučam!

  • Avatar Švrćo

    Švrćo

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Odlične, skupe, ali vrijede svaku kunu. Smrdiš po komoraču, ali koga briga ;)

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.