Mame koje su same po cijele dane s klicima...

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar anchy25

    anchy25

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Zna biti jako tesko..sve znate…al ima dana kad se lakse “prezivi” nego onaj prethodni :) meni je stvarno  jako veselo doma s njih dvoje :) mladi je propuzao prije par dana tak da ga sad ima po svud i ni sekunde ga nemrem ostavit bez da je bar jedno oko na njemu…a stariji…u 7 mj ce dvije godine…to je takav mali zvrk..ne zato kaj je moj neg jednostavno ja takvu energiju nisam vidjela niti kod jednog djeteta…neumoran je…i ako imam srece da uspavam jednog bar tokom dana za to vrijeme je drugi budan…i tak u krug…ni kod nas nema baka deda servisa…u 11 mj se nakon vise od 2 godine vracam na posao…koliko jedva cekam da se vratim u svijet odraslih toliko uopce ne zelim. Stvarno mi zna bit jako tesko ali kad vidim mame koji imaju bolesnu djecicu dode mi ko postena samarcina da prestanem kukat i da budem sretna sa svoja dva hahara koji me svaki dan izmore sve vise…volim ih najvise na svijetu…njih dvoje su mi sve…i sam neka oni budi mali hiperaktivci koji mami svaki dan pokazuju koliko ona u biti ima snage u sebi i kad misli da je gotova…da ce se onesvjestit i vise se nikad nece dic :D mi smo mame. mame mogu sve :* brzo ce nam odrast i onda ce nam sve ovo faliti…uzivajte svaki dan s njima… :) pusa svim mamama :)

  • Avatar Belle2

    Belle2

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Jooooj cure🌸
    Čitam vase postove I kao da Sam ih I sama pisala…po cijeli Dan I noc sa malenom bebom bez da ti itko moze pomoci…nema nikog ni na 10 min…znaci muz ode na posao oko 7 I vraca se oko 18…sa malenim je doslovno sat ili dva I onda pocinje moja nocna smjena…a I ovih dva sata sto je muz doma opet je svako malo izjava “ljubavi, a kaj sad mali hoce/treba?”…sto je razumljivo kad je po cijele Dane na poslu jer netko mora I novce zaraditi 😥a bake I djedovi dalekoooooo….uglavnom ruke otpadaju od nunanja, cike bole od dojenja, kicma rastura a I muskulfiber u cijelom tijelu….a valjda bumo I to nekak prezivjele…a najbolje je kad mislis da vise stvarno nemozes, I najradije bi se plakao onaj Malisa te uhvati s prstićima I nasmije ti se I opet Idemo dalje🌸🌹🌺💐to moze samo mama!!sretno svima!!😘😘😘

  • Dora2012

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Cao mame :) ne znam dali je aktivna još ova tema ali eto da probam. I ja imam sina od 3 godine i sami smo cijeli dan pa ako ima koja mama za druženje iz zagreba neka se javi :)

  • mery12

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Ja bi rekla da nije aktivna 😀 Moze postat opet 👍🏼

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.