Dirljiv video: 'Zašto sam dala sina na posvajanje?'

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • amcy300

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Imam sina tri i pol godine bolesna sam nemam nikoga od svoje 15 godine otac ga se odrekao isto idem na opciju posvajanja teska srca kao za njega gledam samo najbolje, jos je lijen po pitanju ostavljanja pelena ali je ovako jako dobar djecak ,voljela bi da ga posvoji netko ko ce ga voljeti i paziti kao i ja dok bolest nije nastupila. Svatko moze komentirati ili vrijedati ali biti u necijoj kozi i tesko se odlučiti na takav korak tesko je svakoj majci koja voli svoje dijete i zeli mu najbolje i da ima svu ljubav i sigurnost 

  • amcy300

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    ancy300

    Imam sina tri i pol godine bolesna sam nemam nikoga od svoje 15 godine otac ga se odrekao isto idem na opciju posvajanja teska srca kao za njega gledam samo najbolje, jos je lijen po pitanju ostavljanja pelena ali je ovako jako dobar djecak ,voljela bi da ga posvoji netko ko ce ga voljeti i paziti kao i ja dok bolest nije nastupila. Svatko moze komentirati ili vrijedati ali biti u necijoj kozi i tesko se odlučiti na takav korak tesko je svakoj majci koja voli svoje dijete i zeli mu najbolje i da ima svu ljubav i sigurnost


Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.