malokrvnost ili anemija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • hajra

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Imam curicu od sedam mjeseci,rodila se sa 4.090 a sada ima 7.230, odkad se rodila je slabije dobivala na tezini ali dr je rekla da ne znaci nista netko dobiva vise a netko manje,samo da nastavim da je dojim,ali smo za svaki slučaj napravili analize i ispalo je da je malokrvna. Moze li mi netko pomoći i objasniti što to točno znači i koliko je opasno, i kako dalje. Hvala puno :)

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    malokrvna ili anemicna, znaci da joj nedostaje zeljeza... a dr.bi ti trebala reci sto i kako dalje, vjerojatno postoji neki dodatak za bebe, ali ne vjerujem da bi trebala ista poduzimati na svoju ruku! obrati se pedijatru!

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Bas sto beag kaze, obrati se pedijatru I ispituj ga/ju sve sto te zanima jer oni ti nece sami od sebe krenut govorit sve dok ih ne pitas.

    14.06.2014. L ♥

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Meni je mala sa 7 mj.isto bila anemična..mi smo dobili sirup za to

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Da, dobije se sirup, a ako su vidjeli po nalazu, da je stvarno anemično dijete, bio bi prepisan sirup. A ovako prije nego što dijete počinje dobivat dovoljno željeza iz hrane ne reagiraju ako je granični nalaz. U kašice treba dodavat čim više zelenog lisnatog povrća i tako je najbolja iskoristivost

  • Pea

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Moj sin je bio anemičan (ranije je rođen 27tt), dobio je kapi željeza (neznam više naziv) i to je pio godinu dana, s time da sam mu kuhala čaj od koprive (ali tek od 4mj starosti) i to mi je preporučila pedijatrica.

  • hajra

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pedijatrica mi nista nije rekla nit objasnila,smao rekla da joj davam sirup,ali to ne znaci da ce biti cijeli život anemicna jeli, hvala vam puno

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Ne,mi smo pili 3 mjeseca taj sirup..sad cura ima 7 godina i nikakve anemije više nema

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png

  • Pea

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    moj sin ima 3 godine i nema anemije

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    ma normalno da ne znači :) popijte sirup i vjerojatno će opet biti pretraga krvi.... ja sam u par navrata imala smanjeno željezo i uvijek se popravilo nakon terapije

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.