Mali darovi za dječju čizmicu

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • rada

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Lutkice za džep su slatke,ali ima i malih knjigica koje mogu stati u čizmicu , mi to obično stavimo.

  • Avatar ninasi

    ninasi

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Moje cure znaju da Sv. Nikola donosi jabuke, čokoladice i po potrebi šibe. Ja se suzdržavam od većih pokolna za Sv. Nikolu. A one se toliko vesele tim čokoladicama. Za Božić ipak ispod bora bude većih paketića.

  • Avatar dadls

    dadls

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Samo slatkiše  stavljamo.

  • 01marta

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi svake godine u Kuflandu kupujemo slatkiše za čizmicu, uvijek imaju lijep paket raznih slatkiša, a dosta je povoljno! Možete prelistat Kaufland novi katalog pa se uvjerit https://ekatalog.hr/kaufland-katalog/ [ekatalog.hr]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.