Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Crazy čestitaaam!! 😘🤗
    Brz oporavak i što prije na temu bebice 🥰
     Svima koji su blizu poroda držim fige da prođe što lakše i manje bolno 🤞🤞

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Koliko još ljetnih bebica očekujemo?
    Danas neka tišina na temi.
    Tina... Porod na kraju bude kad se najmanje nadaš i ništa ne možeš predvidjet... Ja sam recimo mjesecima imala nepropusnu podlogu u krevetu, zbog mogućeg pucanja vodenjaka i na kraju mi pukne na kauču, a mob na punjaču, ne mogu do njega da zovnem muža da dođe🤦‍♀️

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar sd0302

    sd0302

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Meni je danas termin, prekjucer na pregledu opet nista, ni otvorena, ni kontrakcija, bas nista. U jednom trenutku je ctg poceo divljat i pokazivat kontrakcije ali to je samo bebac izvodio ludorije tako snazno da je pomaknuo sondu pa je krivo ocitavalo😂
    Sutra imam opet ctg, od sad svaka dva dana i ako kroz 10 dana ne krene inducirat ce me, a to bas i nebi voljela..😭

    Prva bebica- 26.08.2021. 💙👶🏻

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    sd0302

    Meni je danas termin, prekjucer na pregledu opet nista, ni otvorena, ni kontrakcija, bas nista. U jednom trenutku je ctg poceo divljat i pokazivat kontrakcije ali to je samo bebac izvodio ludorije tako snazno da je pomaknuo sondu pa je krivo ocitavalo😂
    Sutra imam opet ctg, od sad svaka dva dana i ako kroz 10 dana ne krene inducirat ce me, a to bas i nebi voljela..😭

    Pripremi se da čekaš, naši lavovi ne vole na vrijeme van 🤪 nadam se da će tvoj požuriti i da nećeš dugo čekati 🙏

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29

  • Dunjeka

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Ja lezim u bolnici.. Danas sam 38+6. Cekam ponedjeljak da dođe moj doktor koji će odlučiti kad i što.. Porod mora biti poprilično isprogramiran da mogu pripremiti neunatologe i pedijatre ako će što trebati, a možda i neće ništa jer se sa tom hidronefrozom ništa ne zna unaprijed.. Opet to im je tu takva praksa. Tako da će mene vjerojatno inducirati sljedeci tjedan, ja bi rekla već u utorak ili srijedu.. 

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Stigla i moja curica jutros ❤️😊

  • Avatar Negativ.Ljubavi

    Negativ.Ljubavi

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Čestitke, Mila, pričat ćeš nam kad stigneš 🤗

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Čestitam na novim bebicama cure...čekamo vas na drugoj temi 🥰

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Čestitam Mila 🥰

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar CrazyDiamond

    CrazyDiamond

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Mila, čestitam 💗🥳💗
    Dunjeka, drž se! 🤞


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.