Kupovni sokići ili čajevi za bebe?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tratincica

    tratincica

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Mi isto pijemo vodu vecinom (17 mj). Ujutro joj skuham caj, pa ona pije caj a ja kavu :-) 
    Preko dana vodu. Ali stvar je u tome sto mi ni nemamo sok kod kuce, ni ja ni mm ne pijemo sokove, pa nemamo naviku ni kupovati. Da ga imamo vjerojatno bi joj napravili koji put.

    Ovo sa vodom od kompota je dobra ideja, to sam ja mojoj tak pravila preko zime. Mozes i od kruske probat. Ili kupis kompot od breskve, pojede breskve a taj sok sto ostane mozes razrijediti i tako dati. Opet je i to bolje od kupovnih cajeva i sokova. 

    I najboje tako smanjivati kolicinu soka, a stavljat vise vode.
    Jer je za zed najbolja voda.

    Sunce mamino Mia

  • Avatar cedevita2

    cedevita2

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Helppp!!kako potaknuti bebaca da pije nesto od tekucine??   uskoro ce nam 5.mj..siki,uz dod.AD-a po potrebi,počeli smo i s kasicama..u slucaju da ne siki,ne znam kak bi dobio dovoljno tekucine..probali smo s vodom,s cajicima,čak i sokicima hippovim…nista nece..vjerujem da mu trenutno ne fali,aliii…sto da ne siki?na koji bi ga onda nacin zavarala da nekako pocne “nesto piti”?hmmm…

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    cedevita


    Helppp!!kako potaknuti bebaca da pije nesto od tekucine??   uskoro ce nam 5.mj..siki,uz dod.AD-a po potrebi,počeli smo i s kasicama..u slucaju da ne siki,ne znam kak bi dobio dovoljno tekucine..probali smo s vodom,s cajicima,čak i sokicima hippovim…nista nece..vjerujem da mu trenutno ne fali,aliii…sto da ne siki?na koji bi ga onda nacin zavarala da nekako pocne "nesto piti"?hmmm…

    Bitno je da ti nudis, kada bude zedan piti ce, bez brige. Osobno ne bih i nisam posezala za sokovima i cajevima, nudila sam iskljucivo vodu i to na zlicu, dok nije poceo biti na casu s kljunom. U pocetku je to bilo mozda 1-2 zlice (moj je bio samo dojena, bez ad-a), a s vremenom se povecavala kolicina vode koju bi popio. Evo i dan dana (ima 20 mj) pije samo vodu. Sokic popije eventualno kad smo kod nekoga pa mu netko da, ali i tada popije tu casu na eks jer je slatko i fino i opet me trazi vode jer je i dalje zedan.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar cedevita2

    cedevita2

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    ProudMomy


    cedevita


    Helppp!!kako potaknuti bebaca da pije nesto od tekucine??   uskoro ce nam 5.mj..siki,uz dod.AD-a po potrebi,počeli smo i s kasicama..u slucaju da ne siki,ne znam kak bi dobio dovoljno tekucine..probali smo s vodom,s cajicima,čak i sokicima hippovim…nista nece..vjerujem da mu trenutno ne fali,aliii…sto da ne siki?na koji bi ga onda nacin zavarala da nekako pocne "nesto piti"?hmmm…
    Bitno je da ti nudis, kada bude zedan piti ce, bez brige. Osobno ne bih i nisam posezala za sokovima i cajevima, nudila sam iskljucivo vodu i to na zlicu, dok nije poceo biti na casu s kljunom. U pocetku je to bilo mozda 1-2 zlice (moj je bio samo dojena, bez ad-a), a s vremenom se povecavala kolicina vode koju bi popio. Evo i dan dana (ima 20 mj) pije samo vodu. Sokic popije eventualno kad smo kod nekoga pa mu netko da, ali i tada popije tu casu na eks jer je slatko i fino i opet me trazi vode jer je i dalje zedan.

    O.k,tnx!budem probala na zlicicu..mozda ce tako htjeti..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.