Kontrakcije u ranoj trudnoći - je li potrebno strogo mirovanje?

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hope

    Hope

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    A, ukoliko trudnica OSJETI kontrakcije u ranoj trudnoci? .. od 16tt…i sad ulazim u 28tt..
    Pojavljuju se JAKO cesto i nisu bolne,samo nelagodne…trbuh se deformira u dvije kvrge (kako beba raste-tako i kvrge postaju vece) i stvrdne i kroz 20ak sekundi popusti!
    Inace,od 13tt trudnoce sam na mirovanju,jer sam imala hematom…mirujem i dalje uz 2xnormabel i magnezij…
    Uz sve zadnjih 10ak dana osjetim bol sa lijeve str.zdjelice i ne mogu uopce na nogu (imam osjecaj da to beba ukljesti zivac i dok se ne pomakne- ne mogu ni do WCa).
    Najgore kad se u kombinaciji pojavi kontrakcija i ta bol..

    Moze li kontrakcija u takvom obliku skoditi bebi?
    Da li je po vama bolje da mirujem ili se krecem?
    Hvala unaprijed na odgovoru!

  • Avatar Hope

    Hope

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Inace- vec sam na forumu otvorila tu temu “kontrakcije maternice u trudnoci”!

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.