Kontracepcijske pilule

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Minny35

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mene zanima dali nakon jedno 9 godina pauze od pilula moram raditi ponovo nalaze da bi ih mogla piti?Hvala!

  • Avatar Monikaharmonika

    Monikaharmonika

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Ako je iole ozbiljan ginekolog trebao bi uzeti prilikom propisivanja recepta vašu i obiteljsku anamnezu, napraviti osnovne biokemijske pretrage krvi ( jetrene enzime, kolesterol, trigliceride, GUK, kreatinin, ureu…) i krvne slike i pretrage vezane za koagulaciju krvi.

  • Nita.a

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Imam pitanje vezano za kontracepciju. Pijem Lindynette vec godinu dana. Uzimam ih redovito sa pauzom od 7 dana. Zadnja menstruacija mi je zavrsila prije 2 tjedna ali sam prije 2 dana ponovo prokrvarila. Zanima me postoji li neki razlog tome ili da se javim svojoj doktorici. Hvala

  • Avatar blossom

    blossom

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    tzv. iznenadno krvarenje - mozda 2 puta sam imala
    jednom sam bas jako krvarila pa sam dobila tablete za zaustavljanje
    no svaki put kad mi se desilo dobila sam druge tablete

    na ta iznenadna krvarenja moze svasta utjecati - pa nazovi ili odi do ginek. - samo bez panika nije nista strasno 

  • kraljica2792

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Imam pitanje,ako sam u sedmodnevnoj pauzi dobila menstruaciju koja je bila uobicajena i trajala to pocetka druge kutije,mogu li biti trudna? Moze li se po toj menstruaciji u pauzi gledati opce je li doslo do trudnoce ili ne?
    Hvala unaprijed

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.