Komplikacije nakon spontanog

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • didaa

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, gledala sam teme al nisam nasla slicno mojoj situaciji naime,imala sam spontani u 4tj , jakoo bolna situacija i fizicki i psihicki, kiretaza na zivo bez anestezije, krvarenje mjesec dana , pojavljivanje ciste na jajniku od 6cm srecom nestala je, od tad noj stop bolovi u jajnicima,neke upale uhh uzas, pijem folnu kiselinu caj od vrkute stalno, uz to imam jako bolne i obilne mjesecnice, isla ginekolo zima ali nijedan nece lijepo da pregleda i da saslusa,posavjetuje uzasni su, proslo je 5 mjeseci od spontanog radimo na bebi al bezuspjesno, jel imala neka iskustvo slicno,koliko joj je trebalo da zatrudni i dal kiretaza moze ostaviti posljedice ? Unaprijed hvala na odgovorima, jako sam ocajna :(

  • Avatar Lota 🌼

    Lota 🌼

    Broj poruka: 299

    Prijavi adminu

    Hej, zao mi je sto si prosla i prolazis kroz ovo. Ocajna i ja budem kad vidim koliko nas ima sa spontanim pobacajima. 😔 Tocno to, psihicka bol je jaca, a ona onda samim time vuce i ostale boli i tegobe. 
    Ja cu te samo ohrabriti i biti ti podrska da ne odustanes. 
    Sama sam imala dva iza sebe, nakon prvog (sama sam se ocistila), ostala sam trudna nakon 2 ciklusa, no nazalost u 11tt i to je zavrsilo spontanim, ovaj puta sa tabletom. Nudili su mi kiretazu ali nisam htjela, bilo me strah, bas tih posljedica, iako sve to nosi posljedice, najbolje kad se sam ocistis, no ne ide uvijek tako. 
    Eto i mene zanima isto, doduse nisam imala kiretazu, tj., mislim barem. Popila sam prvo tu tabletu, nakon sto sam prokrvarila, cca dva dana,  otisla sam na hitnu, a on je nekim instrumentima izvlacio ostatke (da se sirovo izrazim) i bilo je bolno. Nije mi rekao sta radi, ali vidjela sam. 
    Proslo je 13 dana i jos krvarim, manje i vise je kao iscjedak ali traje jos. Iskreno i mene je strah svega i znam kroz sta prolazis. Drzi se. 💕

    🧔 -32
    👩 -32
    ( prve trudnoce )
    06/2021 - spontani u 6tt 👼
    11/2021 - missed ab u 11tt 👼
    🌸 2/2023 - baby S 🌸
    • Trombofilija (PAI 4G/4G + MTHFR) - Asp. + Noval.
    [tickerfactory.com]

  • didaa

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Lea06

    Hej, zao mi je sto si prosla i prolazis kroz ovo. Ocajna i ja budem kad vidim koliko nas ima sa spontanim pobacajima. 😔 Tocno to, psihicka bol je jaca, a ona onda samim time vuce i ostale boli i tegobe.
    Ja cu te samo ohrabriti i biti ti podrska da ne odustanes.
    Sama sam imala dva iza sebe, nakon prvog (sama sam se ocistila), ostala sam trudna nakon 2 ciklusa, no nazalost u 11tt i to je zavrsilo spontanim, ovaj puta sa tabletom. Nudili su mi kiretazu ali nisam htjela, bilo me strah, bas tih posljedica, iako sve to nosi posljedice, najbolje kad se sam ocistis, no ne ide uvijek tako.
    Eto i mene zanima isto, doduse nisam imala kiretazu, tj., mislim barem. Popila sam prvo tu tabletu, nakon sto sam prokrvarila, cca dva dana, otisla sam na hitnu, a on je nekim instrumentima izvlacio ostatke (da se sirovo izrazim) i bilo je bolno. Nije mi rekao sta radi, ali vidjela sam.
    Proslo je 13 dana i jos krvarim, manje i vise je kao iscjedak ali traje jos. Iskreno i mene je strah svega i znam kroz sta prolazis. Drzi se. 💕


    Joj draga, jako mi je zao znam kako se osjecas, evo bas danas sam se nadala da nece stici vjestica,ali stigla je cak me i prepala jer nije kao i obicno, imala sam menstrualne bolove posljednja 4 dana tek danas dobila, i to (izvini sto cu biti detaljna ) kao neki sluzavi rastezljivi iscjedak sa ugruscima :( ja sam morala na kiretazu zbog prijetece sepse, jos su me uzasno radili, nisu mi dali anesteziju na zivo je kopao i vakum radio toliko je bolilo da sam ga gurala a on je bio uporan mislila sam da mi je sve pocupao iz mene.. i zaista me iscrpilo krvarenje mjesec dana, pa onda menstruacija odma dosla pa uzas.. svaki put na uz sve oke kako kazu al mene svako malo jajnici zigaju i psiha ubi , nadam se da ce nas sreca pogledat sa plusicem i da nam se spontani vise nikad ne dogodi :(

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.