Koliko vam je trebalo da ostanete drugi puta trudni?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar valerija

    valerija

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Za razliku od prve koja je došla isprve, za drugu nam je trebalo dvije godine. Nismo se previše trudili niti sam se brinula što ne uspjevamo. Jednostavno opustili se i kad dođe dođe. Znam da je to jednostavno reći, ali puno je toga što se mora poklopiti da bi došlo do trudnoće, tako da ako je oboje zdravo nema smisla “ubijati” se razmišljanjima zašto ne dolazi, već je po meni bolje opustiti se… 

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Nakon prve trudnoće uspjele iz prvog pokušaja, za drugu nam je trebalo 8 mjeseci i vjerovatno je bio psihološki faktor jer cim smo obavili pretrage i ustanovili da je sve ok primilo se i evo za 2 tjdna nam je termin 

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar tonka29

    tonka29

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moj put do prve trudnoce je bio dug uz mnoga ljecanja i potpomognute i umjetne oplodnje, zelja je bila jaca od icega i isplatilo se imam andela od 8 mj….htjela bih da se druga trudnoca dogodi sto prije da mogu odrastati zajedno!!!!

  • lalatia

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    evo cure prošla bude i skoro godinica dana kad sam posjetila forum…i uz sve brige i probleme nisam ga čitala do danas ..
    kod mene nema još pomaka ,
    u pon sam naručena na konzultacije kod ginikologa …dvije godine pokušavanja su iza nas …i eto …luda sam već polako …

  • Avatar Teddy Bear

    Teddy Bear

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Draga Ponosna majka….ne želim ti pisati kako da se opustiš, ne misliš o tome, nagađat razloge i tome slično…već samo želim poručit sretno kod ginekologa i da već idući mjesec ugledaš svoj dugoočekivani + na testu. Šaljem pozitivne vibrice

  • Avatar Teddy Bear

    Teddy Bear

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Prvi put od prve ali je bio missed ab u 10tt, drugi put kad smo se odlučili da je vrijeme za bebicu nakon tri mjeseca pokušavanja, curici je sada 18 mj. Sada smo opet spremni za novog člana obitelji tako da sam ovaj tjedan naručena na redovni pregled kod ginekologa i nadam se kako će biti sve uredu pa se od idućeg mjeseca dajemo u akciju… Drage Klokanice budete mi informirane

  • Avatar tarana

    tarana

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Nakon prve bebe 10 godina nisam ni pomisljala na drugu. I onda kada sam navrsila 35 kao da je bioloski sat odradio svoje i u mrni napravio jedan preokret. Narucila se kod ginekologa u sredini ciklusa, gibekolog mi rekao za 2 dsna je ovulacija ako zelite sad je vrijeme. I nevjerojatno iz prvog pokusaja. Ostala sam sokirana. Muz je malo tuzan jer je mislio da cemo malo duze raditi na bebici .
    Za utjehu mamama s ureaplasmom, meni se ustanovila ureaplasma od pocetka, znaci ostala sam trudna dok sam je imala a nisam znala. Sada sam 17 tjedan trudnoce i sve je ok i iskreno se nadam da se onaj crni scenarij koji moze izazvati ureaplasma u trudnoci nece dogoditi.
    Zelim svima koje zele da sto prije ostvare svoju trudnocu i postanu mame 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Anchika

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Podižem temu, naš dečko će 27.9. navršiti 18 mjeseci, u prvoj trudnoći sam ostala odmah trudna od prve, sada već 2 mjeseca pokušavamo i ništa, nadamo se trećoj sreći, ali sam malo zabrinuta. Cikluci mi traju 27 dana i ovulacija bi trebala biti 14. dan, a mi smo imali odnose od 10-14 dana ciklusa. Imam 32 godine i htjeli bi još dvoje. Kolko vam je trebalo za drugu trudnoću? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.