Koliko vam je trebalo??

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Umm9

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Jellena88

    Muz i ja pokusavamo godinu dana i nista. Pomalo nas briga hvata. Ja sam radila ginekoloski pregled, a muz ce raditi spermiogram. Nadamo se da ce sve biti u redu :).


    Javi rezultate 

  • Leptiric27

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja javim,citam svaki dan razlicite teme ali nepisem,ja i muz pokusavamo vec skoro godinu,radili smo oboje preglede,kontrole,sve je u redu sa oboje,sad cekamo da se uhvati,nadamo se uskoro ugledati plus.. i svima koje to zele,zelim sto prije da im se ostvari
    ♥️🙊

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    4 godine i upravo cekamo rezultate prvog ivf. Nakon 2 godine pokusavanja smo napravili pretrage, imamo los nalaz spermiograma te ja ne ovuliram unatoc pozitivnim lh trakicama. Moji folikuli rastu, ali ne dolazi do pucanja i to smo otkrili tek na folikulometriji.
    Ako ste mladi od 35.god nakon godine pokusavanja mozete na pretrage, ukoliko ste stariji ide se vec nakon 6 mjeseci. Preporucam svima kojima ne ide da ne gube previse vremena (kao mi) jer postoji nesto sto se zove idiopatska neplodnost kada ne dolazi do zaceca unatoc urednim nalazima. Odlazak na humanu reprodukciju ne znaci nuzno ivf, krene se od najblazih metoda tipa pracenje rasta folikula i ciljani odnosi, pa ako ne ide onda inseminacija partnerovim sjemenom te naposlijetku ako nema uspjeha ide se na ivf, nekad u stimuliranom, nekad u prirodnom ciklusu. Sve ovisi o dijagnozi.
    Ja vam svima zelim srecu i ako bas ne ide da ne gubite dragocjeno vrijeme. Ja sam primjer kako godine lete, vec 4 pune. Od prvih konzultacija do postupka je proslo 22 mjeseca jer su nam naisle jos neke prepreke na putu. Sretno.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.