Koliko djece biste imali, da financije nisu problem?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Trenutno imam dvoje djece… Nikada nisam razmišljala o financijama kad sam htjela dijete… I eto, sad, nakon punih 7 godina, poželjela ja još jedno..
    trenutno radimo na trećem…

    Ja sam gledišta da ću uvijek imati dovoljno za svoju djecu…

    [lilypie.com]

  • Avatar reina2731

    reina2731

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Ne razmišljamo o financijama, imat ćemo koliko nam Bog da, sada imamo 2 sina. 2,10god i 2mj.

  • Avatar mama102

    mama102

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    …troje…a kako sad stvari stoje nadam se da ćemo imat dvoje…curicu već imamo, a sad bi htjeli da ima bracu ili seku…nikako ne bi htjela da bude jedinica…ja imam dvije seke i kad vidim koliko se moje dijete veseli tetama, ne želim da moje unuče jedog dana nema tete, ujaka, striku…a i imati sestre ili brata je lijepo…uvijek imaš nekog svog…

    …znam jednu ženu koja je jedinica i udala se za čovjeka koji je jedinac…imaju dijete…i kad pomislim kako to dijete nema ni tetu, ni ujaka, ni striku, neće imati niti bratiće i sestrične, baš mi je to nekako ružno…ne znam…

    mama10

    [lilypie.com]

  • Avatar kisica

    kisica

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Troje sam oduvijek željela, ali mislim da ćemo ostati an ovih dvoje :)

  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    za sadf nam jedno dolazi..ali planiramo u buducnosti imati 3-4 djece..jer ja i muz smo iz velike fsmilije..pa bi nam bilo cudno ds imamo dvoje djece.. =)

  • Avatar Ana_Nirvana

    Ana_Nirvana

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Da mi financije nisu problem, imala bih maksimalno četvero djece. Trenutno nemam ni jedno, baš zbog financijske situacije. No, ni to nije samo problem. Sedam mjeseci sam u vezi. Dečko i ja često pričamo o tome, ali problem je u tome što on još nije spreman za taj korak, odnosno prerano mu je.

  • Avatar Đukica

    Đukica

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Da se gledalo po financijama, ne bismo imali ni jedno….a imamo ih četvero…najstariji je na faksu, drugi u srednjoj, treći u osnovnoj školi…..najmlađi ima 4 godine….imamo svoju kuću (i kredit još 5 godina)…..radim za dva poslodavca, klinci su odlikaši pa imaju stipendije…..uvijek se stvari poslože u životu….želim curicu……bez obzira na sve….

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.