Koje su najjeftinije pelene?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • majaleo

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    ja isto jos nisam pocela s odvikavanjem,ima 20 mj.u par navrata da,al se sve nekako brzo izjalovi …cekam ljeto i ljepse dane,mislim da će i njemu pelena početi smetati s dolaskom toplijih dana :) mi koristimo dm-ove pelene i dosad su nam se pokazale najboljima i najjeftinijima ..pampers nam nikako nisu odgovarale jer se budio uvijek mokar,od boljih su mi recimo i libero al su isto dosta skupe

  • ana.tomich

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Najjeftinije pelene su Babylove iz dm-a. Uz kupon koji otisnete za 50 bodova, dobijete 25% popusta, tako da na redovnu cijenu od 114,00 kuna za Jumbo pack dobijete 28,50 kuna popusta, te vas pelene koštaju 85,50 kuna što je malo manje ili malo više od jedne kune po peleni, ovisno koji broj nosi dijete (i koliko je pelena u paketu). Do kraja ožujka još imate 15% popusta (ako ste od dm-a kupon dobili na e-mail), popuste zbrojite (40%) i kupite Jumbo pack pelena za 68,50 kuna :)

  • Avatar Kristijana

    Kristijana

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pa evo mame sve koje koristite pampers ili dm pelene,u dm-u (znam za Zg., ostale gradove nisam sigurna), u City Centru svaku prvu srijedu u mj.  je zuta srijeda i dm ima 15% popusta na ukupnu kupovinu.
    Taj popust mozete spojiti sa kuponom od 25% na jedan proizvod iz knjizice za 50 bodova, ispadne 40 % popusta i zeleni pampers npr. velicina 3 u velikom pakiranju od 96 kom. koji kosta oko 140 kn ispast ce oko 90 kn.
    Isto tako dm pelene dolaze po 2 pakiranja u kartonskoj  kutiji koje ispadnu oko 60 kn (2pakiranja) sve ovisi o velicini,ali ispadnu najeftinije,do sada jeftinije nisam nasla a ako netko zna za povoljnije ili neku slicnu ideju neka napise.
    Jer ovo je dobra ideja al se bodovi brzo potrose.  

  • dijaneta

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ja sam od rođenja malene pa do sada (2 godine) isprobala dosta pelena i nekako sam najzadovoljnija pelenama iz Mullera - Beauty Baby, najjeftinije su mi i stvarno su odlične.

  • mpetrac

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Mi smo isprobali zaista sve pelene jer smo muku mučili noću, nijedne nam nisu odgovarala, stalno je bio mokar :/ Spasile su nas Pampers Active fit (ljubičaste) iz Mullera (made in Germany). U dm-u ih nema. Za dan su nam skoro sve bile dobre, već dugo koristimo Lidlove.

  • malamimi19

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Pampers sleep&play stalno-ponekad promoče preko noci. Ali su inace ok.
    Pampers active baby jedan paket-nisam bas zadovoljna, propustale su mi.
    I pufies sam probala, ok su (nisam probala za noc pa ne znam jel promoče).
    Pa sam kupila Lidlove (toujuores ili kak vec) -propuštaju preko noći. I sad sam iz Mullera -beauty baby ili kako vec da probam. Ne znam koje vise pelene da uzimam za noć. 
    Cijena mi i nije toliko bitna, već da mi dijete bude suho preko noci i da ga ne moram stalno presvlaciti. (mislim na presvlačenje odjeće u neko doba noći).
    (Mali inače ima 2 i pol mjeseca, a pod pojmom preko noci mislim na razdoblje od 21:45h(kad se kupa, obuče i spavanje), pa do 3, 4 sata ujutro kad se prvi put probudi (onda opet presvlačenje). Za to vrijeme pelene promoče). 
    Pa ako je netko imao isti problem, molim savjet koje pelene da probam.

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    malamimi19


    Pampers sleep&play stalno-ponekad promoče preko noci. Ali su inace ok.
    Pampers active baby jedan paket-nisam bas zadovoljna, propustale su mi.
    I pufies sam probala, ok su (nisam probala za noc pa ne znam jel promoče).
    Pa sam kupila Lidlove (toujuores ili kak vec) -propuštaju preko noći. I sad sam iz Mullera -beauty baby ili kako vec da probam. Ne znam koje vise pelene da uzimam za noć. 
    Cijena mi i nije toliko bitna, već da mi dijete bude suho preko noci i da ga ne moram stalno presvlaciti. (mislim na presvlačenje odjeće u neko doba noći).
    (Mali inače ima 2 i pol mjeseca, a pod pojmom preko noci mislim na razdoblje od 21:45h(kad se kupa, obuče i spavanje), pa do 3, 4 sata ujutro kad se prvi put probudi (onda opet presvlačenje). Za to vrijeme pelene promoče). 
    Pa ako je netko imao isti problem, molim savjet koje pelene da probam.

    Ista stvar i kod nas. Bebo ima 8,5mj i zadnjih mjesec i pol koristimo iz Mullera Beauty baby i zasad su ok, par puta su propustile, ali sve ove prije su bile koma. Presvlačenje svaku noć, ponekad i po dva puta, više sam bila luda. Mali se razbudi i nema onda spavanja. Probali smo isto sve, jedno vrijeme su nam bile dobre Babylove pelene- gaćice, ali one su od 8kg, a ne znam jel ima manjih. I dalje zna biti mokar po noći, evo noćas sam ga presvlačila, mislim ujutro oko 5h, ali izdržale su 10 sati tako da sam zadovoljna. Ne znam, nekome su jedne dobre, nekome opet neke druge. Mislim da ovisi i o građi tijela bebe jer su mom bebaču Babylove od 3-6kg bile nekako predugačke, a iz Mullera su manje. Možda ovisi i o tome je li u pitanju curica ili dečko, ne znam ni sama.

  • anija

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Za one koji imaju problem sa propuštanjem pelena po noći neka probaju koristiti Pampers premium care(bijelo pakiranje) meni su one bile odlične u prvim mjesecima, nisu mi uopće promočile. Sad već jako dugo koristimo mullerove i lidlove i jako sam zadovoljna pogotovo sa cijenom.

  • Avatar EcioiGabi

    EcioiGabi

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Također koristimo Mullerove Beauty baby i Konzumove Be-Be, i jedne i druge su kvalitetne i dosta jeftine.

  • Avatar tratincica

    tratincica

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Mi koristimo pelene iz Bipe,  Clever. Ispadnu povoljnije od Babylove i svih drugih pelena koje sam kupovala. Inace paket od 50 kom dode 65 kn, ali na Baby danima bude 52 kn. Stvarno se isplate, prezadovoljna sam s njima i ne promoce po noci.
    Imamo 17 mj.

    Svima ih preporucam.

    Sunce mamino Mia

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.