Klokanica postaje missMAMA!

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar missMAMA

    missMAMA

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Draga čitateljice i korisnice foruma, s veseljem te obavještavamo da tvoj najdraži portal postaje missMAMA!

    Moja obitelj, moja misija - slogan je uz koji otvaramo novo poglavlje i postajemo dio najveće ženske medijske obitelji miss7.

    Miss7 najveća je ženska medijska obitelj poznata po otvorenoj i dvosmjernoj komunikaciji s publikom te prati svoju publiku u svim fazama života, stoga je priključivanje ovoj najvećoj ženskoj medijskoj obitelji prirodan korak za Klokanicu.  

    MissMAMA nastavit će put Klokanice koja je kroz godine postala relevantan portal za roditelje koji ima osoban i topao pristup, budi emocije kroz osobne priče korisnika, poziva na dijeljenje iskustva, i uz pomoć i savjete stručnjaka stvara podržavajuću i aktivnu zajednicu u kojoj se svi osjećaju dobro. 

    Piši nam i dalje na forumu, zanima nas što misliš, missMAMA pratit će te i podržavati u najljepšoj ulozi u tvom životu - majčinstvu!

  • sanplavuj

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    missMAMA

    Draga čitateljice i korisnice foruma, s veseljem te obavještavamo da tvoj najdraži portal postaje missMAMA!

    Moja obitelj, moja misija - slogan je uz koji otvaramo novo poglavlje i postajemo dio najveće ženske medijske obitelji miss7.

    Miss7 najveća je ženska medijska obitelj poznata po otvorenoj i dvosmjernoj komunikaciji s publikom te prati svoju publiku u svim fazama života, stoga je priključivanje ovoj najvećoj ženskoj medijskoj obitelji prirodan korak za Klokanicu.

    MissMAMA nastavit će put Klokanice koja je kroz godine postala relevantan portal za roditelje koji ima osoban i topao pristup, budi emocije kroz osobne priče korisnika, poziva na dijeljenje iskustva, i uz pomoć i savjete stručnjaka stvara podržavajuću i aktivnu zajednicu u kojoj se svi osjećaju dobro.

    Piši nam i dalje na forumu, zanima nas što misliš, missMAMA pratit će te i podržavati u najljepšoj ulozi u tvom životu - majčinstvu!


    MENI JE TO SUPER

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Zasto se svakodnevno pojavljuje hrpa spam naslova/tema? Da li ce to uvijek tako biti ili se moze rijesiti jednom zauvijek?

    Be the change you wish to see in the world..


Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.