Veličina trbuha po mjesecima

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • malla

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Drage mame naime u 13tj sam trudnoce a za 3mj imam svatove pa ako mi mozete reci kolike ste trbuh imale sa 6mj hvala unaprijed

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Skroz mali, govorili su mi da imam trbuscic ko da sam se malo vise napapala. obicno vele ako je prva trudnoca da trbuh tek pred kraj naraste…

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    ja sam imala dobar trbuh sa 6 mjeseci… nije bilo šanse da se ne skuži da sam trudna :) a sad mi fali trbuh

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Sa 6 mjeseci mi se tek poceo nazirat trbuh, doslovno preko noci. Do tad sam bila kost I koza, ravna ko daska :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    jasam vec ogroman imala…. meni se i sa 3 nadzirao… a kad sam trebala rodit jedva sam hodala pred njim…hehe

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Kad sam bila u 6.mjesecu sam isla na desetu godisnjicu mature i niko nije skuzio. Mozda zbog crne haljine. Al kad sam rekla dobila sam duple porcije svega

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Uh..ja sam bila ko balon.a pred porod,boze pomozi..otecena,a trbuh boze sacuvaj…ali se moj d rodio sa 4200g,a ja i ovako imam kilazu

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Nije bio prevelik ali ovo mi je prva trudnoca. Ipak sad mi govore da imam komad trbuha ( 36.tjedan) bas sam pregledavala slike i bio mi trbuh tako malen i ja sam sva jos bila malena . A evo me sad. Kitovo mladuče. Stenjem dok se okrećem, ustajem, oblacim.. Da sam znala da ce bit ovako vise bi uzivala u tom malom trbuscicu :)

  • Avatar kosee

    kosee

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    I mene to  malo muči jer imam jedne svatove u petom mjesecu trudnoće i jedne u šestom. No vidim da je to sve individualno. Sad sam u drugom mjesecu i trbuh mi je već lagano izbočen (inače je ravan, ravan!), a znam da ima cura kojima je i dalje ravan. Već vidim da će biti šoping haljina u zadnji tren!

    [lilypie.com]

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    Ja sam u šestom mogla proć kao da sam se malo bolje najela

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.