Kasni mi menstruacija 10 dana a test je negativan

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ana3486

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Poštovani , 
    Imam 17 godina. Zadnja menstruacija mi je bila od 16.10. do 21.10.2019. Po pravilu (sa aplikacije) piše da su mi plodni dani bili od 27.10-31.10. a da je ovulacija bila 01.11.
    Ja sam imala odnos sa dečkom 03.11. i koristili smo kondom i on takodje kaže da uopšte nije ni ejakulirao (to nam je bio drugi odnos ikad). 
    Meni menstruacija sada 25.11. kasni vec 10 dana što mi je veoma neobično. Inače mi ciklus traje 30 dana a ponekad do 35. dana. 
    Uradila sam danas (deseti dan kašnjenja menstruacije) i test je NEGATIVAN. Sve sam dobro uradila, medjutim menstruacija kasni.
    Šta mislite o ovome i da li mislite da sam trudna ili postoji neki drugi razlog kašnjenja? Molim vas odgovorite, brinem se i vec 5 noći ne spavam zbog ovoga

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Ako je test negativan nakon toliko dana kasnjenja nema trudnoce. Moguce je da se radi o hormonalnom dizbalansu, cistama na jajnicima itd. U svakom slucaju potrebno je otici ginekologu i obaviti potrebne pretrage. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • jasminapiki

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozz. Kasni mi vec 10 dana test je negativan?

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.