Kariogram

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lota 🌼

    Lota 🌼

    Broj poruka: 299

    Prijavi adminu

    Lea06

    Hej,
    Evo ja se bas jucer narucila u Klaicevoj, ali me trazila A3 uputnicu. Ne znam koja je razlika izmedju D1 i A3.
    Mozda da budes sigurnija najbolje to odradis u Zagrebu ako si u mogucnosti, konkretno u Klaicevoj sam dobila termin 22.03. sto i nije tako daleko.


    A inace sam iz Zadra, tako da, svakako putujem  

    🧔 -32
    👩 -32
    ( prve trudnoce )
    06/2021 - spontani u 6tt 👼
    11/2021 - missed ab u 11tt 👼
    🌸 2/2023 - baby S 🌸
    • Trombofilija (PAI 4G/4G + MTHFR) - Asp. + Noval.
    [tickerfactory.com]

  • lucky985

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Uspjela sam dobiti Medicinski fakultet Ri i rekli su da rade. Već sam bila na rubu da odem u Zg. Meni je trebala D1 i na kraju, i od moje gin. i doktorice iz Rijeke. A suprug samo od svoje liječnice. Sad ćemo vidjeti odgovaraju li uputnice jer moja je neka bijela, njegova crvena, a čini mi se da nitko ne zna što je ispravno niti daju jasne upute. Sve se svodi na to da se sam snalaziš! Ponekad se pitam, kao dam sam 1.pacijent pa nemaju pojma što i kako. Pitam broj za se naručiti, nemaju, pitama kakvu uputnicu, ne znaju…Tko je tu lud…U svemu ovome, to je ono što me najviše stresira..

    👱37🤵43 idiopatska neplodnost
    1.Ivf ❌ nema transfera
    2. Ivf ✅ transfer sedmostančnog 19.7.2020.
    -vraćen 3.dan
    (štoperica/crinone gel)
    3.ivf- 23.11.21.terapija menopur 12 dana
    10 stanica-4 pune, nisu se razvile
    ❌transfera
    9.mj./2022.-histeroskopija
    4.ICSI -11.mj./2022. Duostimulacija, gonal; 1. dio- 2 stanice, od toga 1 blastica-smrznuta / 2.dio-6 folikula(0 uspjelih)
    3.2.2023. FET 1 blastice

  • Avatar Svemirka

    Svemirka

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Lea06

    Hej,
    Evo ja se bas jucer narucila u Klaicevoj, ali me trazila A3 uputnicu. Ne znam koja je razlika izmedju D1 i A3.
    Mozda da budes sigurnija najbolje to odradis u Zagrebu ako si u mogucnosti, konkretno u Klaicevoj sam dobila termin 22.03. sto i nije tako daleko.


    Bok,
    Možeš mi dati broj na koji si zvala i naručila se?
    Hvala.

    🧔 - 36 👩 - 35
    03/2022 - ➕️💓
    05/2022 - Panorama i mini anomaly ✅️ curka stiže 💕
    06/2022 - anomaly scan ✅️
    [lilypie.com]

  • Avatar Lota 🌼

    Lota 🌼

    Broj poruka: 299

    Prijavi adminu

    Svemirka

    Lea06

    Hej,
    Evo ja se bas jucer narucila u Klaicevoj, ali me trazila A3 uputnicu. Ne znam koja je razlika izmedju D1 i A3.
    Mozda da budes sigurnija najbolje to odradis u Zagrebu ako si u mogucnosti, konkretno u Klaicevoj sam dobila termin 22.03. sto i nije tako daleko.

    Bok,
    Možeš mi dati broj na koji si zvala i naručila se?
    Hvala.


    Hej, saljem broj 
    01/4600-103 
    01/4600-104
    Ajde bas javi kad si termin dobila  i sto ti je rekla za uputnice. 

    🧔 -32
    👩 -32
    ( prve trudnoce )
    06/2021 - spontani u 6tt 👼
    11/2021 - missed ab u 11tt 👼
    🌸 2/2023 - baby S 🌸
    • Trombofilija (PAI 4G/4G + MTHFR) - Asp. + Noval.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Svemirka

    Svemirka

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Lea06

    Svemirka

    Lea06

    Hej,
    Evo ja se bas jucer narucila u Klaicevoj, ali me trazila A3 uputnicu. Ne znam koja je razlika izmedju D1 i A3.
    Mozda da budes sigurnija najbolje to odradis u Zagrebu ako si u mogucnosti, konkretno u Klaicevoj sam dobila termin 22.03. sto i nije tako daleko.

    Bok,
    Možeš mi dati broj na koji si zvala i naručila se?
    Hvala.

    Hej, saljem broj
    01/4600-103
    01/4600-104
    Ajde bas javi kad si termin dobila i sto ti je rekla za uputnice.


    Sad sam vidjela poruku. Hvala. ;)
    Nazvat ću sutra ujutro pa javim.
    Nema veze što već imam termin na Rebru? Stvarno mi je dugo čekati svibanj…

    🧔 - 36 👩 - 35
    03/2022 - ➕️💓
    05/2022 - Panorama i mini anomaly ✅️ curka stiže 💕
    06/2022 - anomaly scan ✅️
    [lilypie.com]

  • Avatar Lota 🌼

    Lota 🌼

    Broj poruka: 299

    Prijavi adminu

    Ma kakvi, ja sam se narucivala na vise mjesta. Na rebru bi tek u lipnju dobila, a di onda jos cekati nalaze.

    🧔 -32
    👩 -32
    ( prve trudnoce )
    06/2021 - spontani u 6tt 👼
    11/2021 - missed ab u 11tt 👼
    🌸 2/2023 - baby S 🌸
    • Trombofilija (PAI 4G/4G + MTHFR) - Asp. + Noval.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar PiaBuu

    PiaBuu

    Broj poruka: 834

    Prijavi adminu

    Lea06

    Ma kakvi, ja sam se narucivala na vise mjesta. Na rebru bi tek u lipnju dobila, a di onda jos cekati nalaze.


    Lea, imam isti slucaj kao i ti, dva spontana u istom razmaku, i sada bih htjela napraviti tj kariogram pa me zanima dal to sama moram nazvati ili me doktor salje?
    koje si sve testove radila ?

    27👩🏻
    33👦🏻
    Mom of 2 angel in heaven
    Spontani 31.07.2021 - 10 tj - emb 6+5👼🏻
    Spontani 08.02.2022 - 9 tj - emb 7+5👼🏻
    -Hashimoto, terapija 75/50 eurotirox
    PAI-1 heterozigot 4g/5g
    God will carry you trough the storm 🍀💪
    Pregled 30.5 imamo ♥️
    27.6.23-11+2 4.7 cm 🍀
    14.7.23-13+5 7.55 cm 🌈
    10.08.23- stiže mamina djevojčica 💜🌈👨‍👩‍👧
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lota 🌼

    Lota 🌼

    Broj poruka: 299

    Prijavi adminu

    PiaBuu

    Lea06

    Ma kakvi, ja sam se narucivala na vise mjesta. Na rebru bi tek u lipnju dobila, a di onda jos cekati nalaze.

    Lea, imam isti slucaj kao i ti, dva spontana u istom razmaku, i sada bih htjela napraviti tj kariogram pa me zanima dal to sama moram nazvati ili me doktor salje?
    koje si sve testove radila ?


    Hej, zao mi je zbog gubitaka. 😥  
    Doktor ti samo napise uputnicu A3 - kariogram, a ti se narucujes telefonski ako ces u Klaicevu, a imas i na Rebru, tamo se preko maila narucuje uputnicom. 
    Klasika, osnovno me poslao na briseve, stitnjaca, trombofilija i sad evo kariogram cekamo, al sve ono najosnovnije pretrage, nista duboko, sto mi se ne svidja al ajd. Strah me da se ne ponovi spontani, ovaj drugi je bas bio gadan. 
    Jel tebe poslao na ikakve pretrage ? 

    🧔 -32
    👩 -32
    ( prve trudnoce )
    06/2021 - spontani u 6tt 👼
    11/2021 - missed ab u 11tt 👼
    🌸 2/2023 - baby S 🌸
    • Trombofilija (PAI 4G/4G + MTHFR) - Asp. + Noval.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar PiaBuu

    PiaBuu

    Broj poruka: 834

    Prijavi adminu

    Meni je zao i zbog tebe, tocno znam kako se osjecas! Iskreno, bas mi je drago sto sam dosla na tvoj post.. osjecala sam se sama u svemu ovome, ovo je toliko tabu tema u drustvu… nisi sama u svemu ovome! :)
    Ja sam imala drugi spotani 8.2 i sada sam prestala krvariti, u cetvrtak idem na pregled pa cu vise znat pa ti mogu javiti. I meni je ovaj drugi teze pao… na prvi sam isla medikamendozno, a drugi sama sam prokrvarila, krvarila sam dva dana dok nisam skroz sama pobacila, prije nego sta sam pobacila popila sam nesto prije one tri tablete ( opet medikamendozno ) i nakon dva dana sam opet isla u bolnicu da popijem dvije doze… Isto me strah da se ponovno to sve desi… isto kao i tebi… iskreno, vise me strah da necu imat dijete nego spontanih… zelja je velika, prevelika… 
    Sta se tice nalaza, trazit cu trombofiliju,kariogram,stitnjaca,  HLA genotipizacija,brisevi,papa i ne znam sta jos… sve cu uskoro saznati.. Idem i kod svog doktora i privatno
    kariogram obavljas da deckom/muzem, tj skupa, kaj ne? Jesi ti prvi put vadila nalaze da vidis sta je moglo doci po zlu? ja nisam… i to mi bas krivo

    27👩🏻
    33👦🏻
    Mom of 2 angel in heaven
    Spontani 31.07.2021 - 10 tj - emb 6+5👼🏻
    Spontani 08.02.2022 - 9 tj - emb 7+5👼🏻
    -Hashimoto, terapija 75/50 eurotirox
    PAI-1 heterozigot 4g/5g
    God will carry you trough the storm 🍀💪
    Pregled 30.5 imamo ♥️
    27.6.23-11+2 4.7 cm 🍀
    14.7.23-13+5 7.55 cm 🌈
    10.08.23- stiže mamina djevojčica 💜🌈👨‍👩‍👧
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Svemirka

    Svemirka

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Lea06

    Ma kakvi, ja sam se narucivala na vise mjesta. Na rebru bi tek u lipnju dobila, a di onda jos cekati nalaze.


    5.4. smo dobili termin.
    Trebala sam odmah zvati tamo kad sam dobila uputnicu, već bi obavila :)

    🧔 - 36 👩 - 35
    03/2022 - ➕️💓
    05/2022 - Panorama i mini anomaly ✅️ curka stiže 💕
    06/2022 - anomaly scan ✅️
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.