Kalcifikacija posteljice

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Upisala sam naslov u tražilicu ali nisam našla nikakav podatak. Ako ipak ima negdje, molim da me preusmjerite :) 

    Dakle, na uzv je viđeno par malih bijelih točkica i kaže doktor da je to znak da je posteljica počela stariti ( mrvicu ranije). Bilo bi dobro da neka napiše ako je imala ikakva iskustva. Meni je preporučeno mirovanje jer mi je ujedno i cerviks malo skraćen a tek sam u 35 tjedana i par dana. Beba je dosta velika, možda to igra ulogu u ,,starenju,, posteljice… 

    Kako god, pišite što znate ;)

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Sad vidim ovo, a taman sam ti posteljicu nahvalila jer ti je bebač velik 

    Nemam osobnog iskustva, ali prijateljici je ranije kao počela stariti, al je svejedno prenijela 5 dana. Dakle, nije bilo ništ značajno to starenje. Možda će ti bebač manje dobit na težini do kraja 

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    A jadan. Na prisilnoj dijeti  A evo, nek se nađe tema. Jer neke žene su imale probleme zbog toga a ja do jučer nisam čula za taj izraz… Nije to ništa strašno valjda kad me ginić vratio za dva tjedna na pregled ali više ću ležat na lijevom boku i probat jest još kvalitetnije.

    Navodno, pušačice često imaju takvu posteljicu i one koje su pasivni pušači. Ja sam prestala pušit u trećem tjednu trunoće ( ilitiga petom od menge) i Bila sam sveukupno u dimu možda 5 puta baš sam pazila jer mi je smetalo za disat…

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Da, da, čitala sam to za pušačice, a i ova moja prijateljica je pušila cijelu trudnoću.
    Opet to sve ovisi. Nije par točkica isto ko da pola posteljice ne radi kak treba 

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    a vidit ćemo za dva tjedna kako će se razvijati. Možda tijelo zna što radi.Velika beba, ja mala pa onda ajmo malo usporit posteljicu 

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Loreen


    a vidit ćemo za dva tjedna kako će se razvijati. Možda tijelo zna što radi.Velika beba, ja mala pa onda ajmo malo usporit posteljicu 

    Hehehehe, moguće, moguće 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.