Kako vaše dijete slavi rođendan?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • vljubas

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Imam petero djece i do sada je sve nekako klapalo s ročkasima. Oni ljetni (od dečkiju) su super. Imamo veliko dvorište, pa igraju nogomet i skaču na trampolinu. Cura ima  21.01. okruglih 11. godina . Prošle godine je išla s frendicama u kino i u McDonalds. Naime, kučni rođendani su bili fenomenalni sve dok nam nisu došle dvije male blizanke. Od tada u kući je dar-mar. Imaju tri godine i kao da su na baterije koje nemaju rok trajanja.
    Zato bi bilo super proslaviti rođendan na kuglanju(u miru).

  • melitalaus

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Imam prekrasno,ne zahtijevno dijete,ali ipak sa posebnim  i neobičnim željama za rođendan. Za treći rođendan je poželjela ništa drugo osim velikog papira da svi prijatelji nacrtaju s njom jednu veliku sliku i tako smo proslavili rođendan crtajući na kraju svi,a za četvrti rođendan je poželjela piknik,ali pošto je rođena u siječnju,to vani nije bilo moguće izvesti,pa smo ispraznili jednu sobu i tamo napravili pravi piknik.Djeca su uživala,a i mi s njima. Za peti rođendan bi ju željeli iznenaditi mi s nečim posebnim,pa mi se ovo čini odličnom idejom!

  • Avatar klara2012

    klara2012

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Mi smo naš prvi rođendan slavili u obiteljskom okruženu. A kako cura bude rasla ona će sam birati kako želi proslaviti svoj rođendan. Kada je upišemo u vrtić vjerujem da će to biti u nekoj od dječih igraonica ali sve po želji naše mal cure!!!

  • Bina

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moji unucu uglavnom slave rodendane u igraonicama, ali kad sam ovo procital to je nesto puno vise i cini mi se bolje.Naimeoja unuka slavi rodendan za mjesec dana i kada bi joj baka to osvojila ja mislim da sreci nebi bilo kraja, a vjerujte i ja bi bila presretna, jer tako nesto joj nebi mogla priustit, posto situacija je takva da mi bake i dede nazalost slabo mozem poklanjat.
    Predivna nagrada, hvala organizatorima bez obzira tko to osvojio
    LP

  • Avatar štrumfić

    štrumfić

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Mi smo do 3 godine slavili rođendan doma i u jaslicama odnosno vrtiću. Onda smo prešli na igraonice…. moram priznati da smo skoro u svima bili na svojim ili tuđim rođendanima. Uskoro nam je 8. rođendan i ova nagrada bi bila odlična. Moram priznati da smo se zasitili isfuranih rođendana na isti kalup koji nude iste dosadne igre i programe. Naravno, ima i izuzetaka koji su super ali zato i jako puno koštaju, pa si kao roditelji to ne možemo priuštiti. Ovakva proslava rođendana mi se čini jako zanimljivom i drugačijom. Držimo si fige….

  • djurdica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Sve rođendane smo do sada slavili kod kuće, jer su nam igraonice na žalost preskupe. Iako se okupi 10-tak djece teško je nama roditeljima smisliti igre koje će sve zanimati, uvijek ima onih kojima je nešto dosadno i radili bi nešto drugo. Uskoro nam se bliži 9. rođendan i bilo bi lijepo osvojiti ovu proslavu rođendana jer je drugačija.

  • ZvjezdicaZg

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Do sada smo sve rođendane slavili doma jer su djeca još bila mala. Slavili smo u krugu obitelji jer nam u stan ne stane puno ljudi. Glavna atrakcija je uvijek puhanje svijećica, ostalo je manje bitno. Sad su djeca veća i žele pozvati prijatelje na rođendan pa razmišljamo o proslavama u igraonicama.

  • Avatar suzy24h

    suzy24h

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu


    Moje dijete u siječnju mjesecu slavi  10 !!!! rođendan i ne trebam napominjati koliko bi ovo bio dodatno veselje - slaviti na drugačiji način rođendan koji je pritom osvojen putem nagradne igre. Do sada smo slavili u igraonici i bilo je super. Već danima razmišljam da mu ovaj okrugli rođendan priredimo na drugačiji način. Ova ponuda kuglanja u Arenu centru bi bilo upravo to; drugačije, veselo i za pamćenje ! Mislim da bi se pri tome i roditelji mogli uključiti - sve u svemu, čestitam na ideji i nadam se ovoj prilici.

  • betica

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    POŠTO SMO SE TEK DOSELILI IZ DALMACIJE U ZAGREB, MOJE DJETE BI JAKO VOLILO PROSLAVITI ROĐENDAT U KUGLANI ,DO SADA JOŠ NISMO SKORO PA NIGDJE BILI, ŠKOLA I POSAO. RAZVESELIO BI SE JAKO JER BI POZVAO PRIJATELJE IZ RAZREDA I NADAM SE DA BI MU TO OSTALO KAO NAJLJEPŠI ROĐENDAN U ZAGREBU.  OVAKO JOŠ UVIJEK SRCE VUČE ZA DALMACIJU.
    SUPER BI GA OBRADOVALA HVALA

  • Avatar dadls

    dadls

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Sad za 7.ročkas slavila je s djecom u igraonici, igrali su se, imali pizzuu, sokove grickalice,
    za mame kolače, a djecu je najviše obradovala šarena torta i dječji šampanjac.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.