Kako poboljšati spermiogram?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ugolina,
    Hvalaaa

    [lilypie.com]

  • Petra178

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    Mono idemo na spermiogram idući pon pa ćemo onda saznati, nismo iz financ razloga to još obavili ali gin je ukazala sumnju i na njega. Nadamo se ništa jako problematično.

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Petra,
    To imate pravo preko uputnice obaviti.

    [lilypie.com]

  • Petra178

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    A znam, ali htjeli smo ubrzati samo nije islo bas toliko brzo. :/ Nazalost ne mozemo ubrzati ono sto najvise cekamo

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Slažem se. Javi rezultate

    [lilypie.com]

  • tomy28

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Cure da li je nečiji muž možda koristio FertilUp?
    Hvala

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Moj ne !

    [lilypie.com]

  • Avatar zvjezdic@

    zvjezdic@

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    cure dali se neka od vas našla u sličnoj situaciji.. mm ima dg oligoastehnoteratozoospermia i varikokela.. već duže radimo na bebi ali bezuspješno..neki liječnici savjetuju vantjelesnu oplodnju jer i operacija varikokele neće dovoljno popraviti spermiogram da bi oplodnja bila moguća prirodnim putem, dok su drugi za operaciju varikokele jer se njome može malo popraviti spermiogram.. svatko govori nešto drugo, ne znamo koga slušati..pa ako se koja našla u situaciji operacije varikokele da javi koliko se spermio popravio nakon operacije i koliko je bilo vremena potrebno za oporavak? Hvala..

  • Amy85

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Hvala na ohrabrenju. Mi imamo dijagnozu asterozospermia. Muz pije l-arginin, cink i selen i dosta c vitamina. Imamo zakazan ponovni pregled i spermiogram u New Life u Sarajevu. Dotad se nadamo boljem rezultatu spermiograma i nekoj ozbiljnijoj terapiji.

  • Amy85

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    kokoloko


    Bok cure! Mi smo imali oligozoospermiu (dobra pokretljivost, ali 9mil spremija-15 mil je granicna vrijednost). uz to,ja nisam imala ovulacije (nesto se dogdilo,poremetili mi se ciklusi). Rekli su nam da smo idealan kandidat za inseminaciju, posto sam ja itako morala uzimati klomifen. uzeli smo stvar u svoje ruke, kupili smo tablete Profertil(jedna dnevno,znam da su skupe ali eto), te kapsule L arganina 3000 mg dnevno te je jeo zlicu 2 puta dnevno mljevenih oraha s medom. Ja sam mu spravljala vocno-povrtni smoothie za svaki dan i pripazio je na prehranu (puno voca,povrca,mesa). Nije pusac i ne pije,kako bi se reklo -samo prigodno. I uspjelo nam prirodno i to od prve ture klomifena :) Evo nas sad u 4.mj trudnoce. Isli smo po jos 3 misljenja i svi su nam rekli da jedan spermiogram za sebe ne znaci bas nista. Moze utjecati i najmanji stres,prehlada ili neka bolest od prije mj dana cak. Zelim vam srecu svima!!

    Hvala na ohrabrenju. Mi imamo dijagnozu asterozospermia. Muz pije l-arginin, cink i selen i dosta c vitamina. Imamo zakazan ponovni pregled i spermiogram u New Life u Sarajevu. Dotad se nadamo boljem rezultatu spermiograma i nekoj ozbiljnijoj terapiji.
Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.