Kako posvojiti dijete?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • eerena

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Eto, u tom spomenutom slučaju možda i razlog je to što je gospođa iz Međimurske županije pa su tako i sva dječica koja su kod nje bila udomljena bili Romi. Ja sam se osobno isto jedno vrijeme interesirala o usvajanju al kad mi je gospođa u centru rekla da samim time što imam mogučnost imati svoje dijete spadam na kraj liste i da su mi šanse za posvojenje jako male odustala sam jer u tom trenu nisam bila spremna na godine neizvjesnosti. nadam se da samo da će se uskoro nešto promjeniti po tom pitanju jer kad vidite koliko je dječice po domovima i čeka roditeljsku ljubav a vi nemožete do njih ni oni do vas.Tužno.

  • weeeweee

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Studentica sam pedagogije i stranog jezika, nisam vjernik, no protivnik sam abortusa . Ljudi godinama ne mogu imati djece pa usprkos životnim nedaćama trudnoću smatram blagoslovom.
    Nemam riješeno stambeno pitanje niti povoljnu obiteljsku situaciju. Majka sam naprednog ,posebnog djeteta koje nije sa mnom jer mu ne mogu pružiti sve što želim.
    Ponovno sam trudna te razmatram mogućnost pronalaska para  koji bi to dijete eventualno posvojio.

  • paula2

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    weeeweee


    Studentica sam pedagogije i stranog jezika, nisam vjernik, no protivnik sam abortusa . Ljudi godinama ne mogu imati djece pa usprkos životnim nedaćama trudnoću smatram blagoslovom.
    Nemam riješeno stambeno pitanje niti povoljnu obiteljsku situaciju. Majka sam naprednog ,posebnog djeteta koje nije sa mnom jer mu ne mogu pružiti sve što želim.
    Ponovno sam trudna te razmatram mogućnost pronalaska para  koji bi to dijete eventualno posvojio.

    weeweee ako si stvarno zainetresirana o pronalasku para za posvojenje možemo se čuti i privatno, jer smo se muž i ja nakon godina bezuspješnog začeća odlučili na posvajanje.

  • majapospisil@gmail.com

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    weewee možemo li se čuti privatno vezano o pronalasku para za posvojenje

  • dada28

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    draga mi se borimo s neplodnošču već 8 godina i sad namjeravamo posvojiti maleno dijete pa ukoliko stvarno želiš dati na posvajanje svoje djete bilo bi mi drago da mi se javiš <3 !!

  • saba

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Draga weeewee možda je krajnje vrijeme da se raspitaš kako funkcionira kontracepcija, a ne bi bilo loše nešto i o našim zakonima. Dogovoreno posvajanje zakonski nije moguće ili je ovo oglas za prodaju djeteta? To je pak zakonski kažnjivo.

  • saba

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Brzo si prešla put od “očajnički” tražim savjet kako bi posvojila dijete do : ne želim romsko dijete…i tko zna kakva sve još djeca kod tebe ne dolaze u obzir. Takve bi automatski trebalo brisati s liste posvajatelja.

  • Avatar leana24

    leana24

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    ¸ne kuzim zasto ova zena radi djecu ako ih ne zeli…
    povoljna situacija, stambeno pitanje…kakvi su to razlozi
    cista sebicnost

  • azrica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    jel gluhe roditelje moze posvojiti dijete? cula sam da nedaju jer su gluhe roditelje ali gluhe roditelje imaju svoje djece i dobro se snalaze kao cujuce roditelje i nerazumijem zasto nedaju da posvoje dijete ili su pogrijesili shvatili? molim objasnjenje

  • Tweety2

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    A koliko je staro dijete bilo koje ste posvojili i da li su vas nagovarali da uzmete starije ,l

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.