Kako perete igračke?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Serena2

    Serena2

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Drage mame, zanima me kako perete igračke koje se ne peru? Većinu igračaka stavim samo u perilicu s blagim deterdžentom, ali imam par plišanih šuškalica na kojima piše da se ne peru nego prebrišu. S čim da ih prebrišem? Uzela sam neki NUK-ov sprej, ali se on isto mora isprati. Bebica mi ima 3 mjeseca i sve stavlja u usta pa se bojim prati s nekim kemikalijama, a opet ne mogu ostaviti nečiste. :D Trebam vaš savjet.

  • Avatar mama842

    mama842

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Ja sam sve šuškavce i plišance oprala u mašini na 30 il 40 stupnjeva bez obzira šta piše na njima da se ne peru..ništa im nije bilo..jedino je jedna medek prestao zveckati.....čak je i plastična zvečkica sa plišom preživjela pranje,al sam ju nagurala između drugih

    Život je plamen koji uvijek gori, ali se ponovno zapali svaki put kad se dijete rodi.

  • Avatar mama842

    mama842

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    ...da ne lupa po vratima

    Život je plamen koji uvijek gori, ali se ponovno zapali svaki put kad se dijete rodi.

  • Avatar zvoncica2

    zvoncica2

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Postoji Dmov (Denk mit) dezinfekcijski sprej, ne znam ima li netko s njim iskustva? Naime, ja ga imam i svašta dezinficiram s njim, među ostalim i bebinu zvučnu igračku. Međutim, moja beba ima samo mjesec dana pa još ništa ne stavlja u usta, tu igračku sam dezinficirala samo da je mogu stavit na rub krevetića...

    Happiness is choice for today :)

  • Avatar zvoncica2

    zvoncica2

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    p.s. Isti mu je sastav kao njihovo dezinfekcijsko sredstvo za rublje (ubacim ga u prelicu umjesto omekšivača kada perem bebinu robicu, ali u tom slučaju ide duplo ispiranje)

    Happiness is choice for today :)

  • Avatar Bobica7

    Bobica7

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Plišane igračke perem u mašini, a plastične i ostale koje ne idu u masinu radije sa alkoholnim octom ili čak samo u vodi proprati prije nego sa pustim kemikalijama ili dezinfekcijskim sredstvima....

  • Alisa2

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Sto moze u masinu u masini, a sto nemoze prebrisem mjesavinom vode, limuna i alkoholnog octa. Ipak nedezinficiram kemijom jer sve stavlja u usta.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.