Kada vaditi betu?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Marina95

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Evo nekih probadanja po jajnicima….
    Sve se bojim da će vještica stići

  • Avatar malena362

    malena362

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    i mene probada danima. al nemre bit znak za mengu.. mene bolovi krenu tek dan pred m, ne ovoliko ranije

  • Marina95

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Nisam izdržala,kupila sam one gravignost mini trakice…..

  • Avatar malena362

    malena362

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    hahaha, javi kad si ga mislila iskoristiti :D
    jesi pocela piti kakve prenatale? ja sam pocela s novalacom pocetkom ciklusa. tj od kad smo odlucili

  • Marina95

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Evo već napravila 1 veceras, negativan.
    Nisam ništa,samo čaj od vrkute.

    Propadanja nekak sve više osjetim,više s lijeve strane. I onaj osjećaj da ću svaki ćas dobiti M. Inače mi to ne krene tako rano. 

    Zbunjena sam full 🤣🤐

  • Avatar malena362

    malena362

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Nemoj biti zbunjena. Napravila si test 8 dana prije ocekivane. Ni onaj najjosjetljiviji ti ne bi pokazao. Prije nedjelje/ponedjeljka nemoj. I to sa prvom jutarnjom mokracom

  • Marina95

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Evo jutros ja napravila i drugu trakicu,nisam mogla izdržati. Nema naznake za drugu crtice.
    Za točno 7 dana trebam dobiti.
    Misliš da postoje šanse?

  • Avatar malena362

    malena362

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Naravno da postoje šanse. Ne može ocitati toliko ranije. Probaj sačekati još najmanje 2-3 dana

  • Marina95

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Ma da, gdje god čitam nalazim na isto. Prerano sam ga radila,definitivno.
    Nema veze, ne kupujem sljedeći dok ne kasni barem 2 dana.
    Nekako si razmišljam da postoji mogućnost da je ovulacija zapravo bila jučer,jer me baš probadalo.
    A, prvu trudnoću su mi isto vodili kao 2 tjedna mlađu, također je bila kasnija ovulacija….

  • Avatar malena362

    malena362

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    ako se nije ulovilo ovaj mjesec mozda da sljedeci ciklus kupis trakice za pracenje ovulacije?
    ja po iscjetku tocno znam kad je ovulacija

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.