Kada je vaše dijete dobilo svoju sobu/ krevet?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Moja curka spava u svojoj sobi od svoje navršene 2 godine kada smo se preselili u svoju kuću gdje imamo prostora =) Bilo je tu puno mjeseci pričanja o sobi i kada smo se preselili od prvog dana bez problema je sve to prihvatila….sada za 2 mjeseca stiže braco i moramo je seliti iz kindića u veliki  krevet s ogradicom jer dosta nemirno spava :) I sad već dugo razgovaramo o tome i jedva čeka da “striček majstor” napravi njoj veliki krevet. Izabrala si je već posteljinu, plahte i tako neke sitnice i vidim da je veseli…nadam se da će ok proći i ta prilagodba.

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Ira1983

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Moja curica je preseljena u svoju sobu sa 2,5 mjeseca…. plakanja nije ni bilo jer je ionako bila premala…jedino kad mi je boli spava s nama. Inaće bilo je i faza plakanja i tila je s nama u krevet, nekad je pustimo i nekad ne :-)  Nikad mi nije padalo na pamet da ja i m spavamo odvojeno radi bebice. Ovako se iskreno svi lipo naspavamo.

    [lilypie.com]

    Mamina ljubav
    [lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    evo da se javim….curka spava u velikom krevetu od prve  nije ni pitala za kindić…osim jesmo li ga pofarbali u žuto za bracu

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • baambee

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    moj dječak se preselio u svoju sobu s 4 god. U isto vrijeme kad je stigla soba, došao  je i braco- nije bilo problema s odvajanjem-jedino bi se nekad prebacio nama u krevet….

  • lightscientist

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Od prvog dana je u svojoj sobi u kreveticu, ja sam u pocetku spavala s njim u drugom krevetu jer sam tako bila mirnija, a kad je poceo spavati cijelu noc i kad sam shvatila da ga budim kad po noci kisem/pusem nos/hocu na wc, vratila sam se u spavacu… Jos uvijek ima noci kad se budi, ali odmah idem uspavati ga, da zna da nije sam.

  • Ornela

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Moj mali ima 3 godine i htjela bih mu kupiti normalan krevet ali ne znam gdje. Malo sam gledala po netu i naišla na ovu trgovinu  http://www.leokids.hr/ [leokids.hr]  pa me zanima je li netko možda kupovao već kod njih? Ipak kad već kupujem htjela bih kupiti neki kvalitetan krevetić, okolica Čakovca me zanima. Hvala.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.